Darmowy klient gadu na G1 (android)

Witam

Szukam jakiegoś darmowego klienta obsługującego sieć gg. Znam GaduDroid palringo i nimbuzz ale te klienty nie obsługują “nowych” numerów gg. Jak dotąd jedyny który ja znam to officjalny GG ale jest płatny i dosyć mocno czerpie baterie więc odpada. Jeżeli jeszcze nie ma darmowego klienta z obsługą wysokich numerów to powiedzcie mi chociaż jaki z tych teraz dostępnych klientów jest najlepszy tzn najmniej baterii czerpie najrzadziej traci połączenie itp. Ja nie korzystam z gg 24/7 dlatego płacić za gadu jest dla mnie nie opłacalne. Najlepiej jakby było coś takiego jak aqq mobile ale nie wiem czy takie coś istnieje na androida.

A czy twój tel ma coś takiego jak Java MIDP 2.0 (gg mobile też na tym ponoć chodzi)jak tak to AQQMobile ,powinno działać.

Dzięki za szybką odpowiedź.

GG Mobile jest płatne :frowning: G1 to telefon z systemem android. Z tego co czytałem na android działają tylko niektóre aplikacje java ale mogę spróbować ściagnąć aqq mobile jeżeli pójdzię będę bardzo szczęśliwy. Jeżeli nie pójdzię to będę szukał dalej jakiejś alternatywy do płatnego gg.

Albo szukaj tego Java MIDP 2.0 dla G1.

Na android nie działają pliki jar i jad czyli Java MIDP 2 jest tam niby emulator do tego ale nie działa za dobrze.

Ogólnie to potrzebuje bo często podróżuje a takie pisanie do każdego kto ty bo mi nie wyświetla nicku jest jednak takie niejakie xD

Programy na android mają rozszerzenie .apk jeżeli się nie myle.

na windows mobile używam tego:

http://www.palringo.com/pl/pl/

Jest też wersja na androida. Szczerze polecam!

palringo nie ogsługuje wyższych numerów gg próbowałem jest dosyć dobry ale nieraz nie dochodziły mi wiadomości. Momentalnie używam nimbuzz ale on ma problem z mojmi kontaktami tzn nie wyświetla nicku ale tylko nr gg i to przy niektórych (przy wysokich nr i przy niezalogowanych)

A ten tel nie jest przypadkiem dual-sim ,bo gdzieś wyczaiłem że korzystanie z tego oficjalnego gg jest darmowe gdy jesteś w sieci gadugaduair może jakoś w ten patent?

Nie ma dual sim jest to taki telefon http://www.mgsm.pl/katalog/htc/dream/ wgrany Android 1.6

Kurcze nie znam się na tym ale czemu tam pisze Java MIDP 2.0- Tak,to o ten emulator chodzi?I jest wersja Android 2.0 dla G1 Dream ,może po update, ww aplikacje by lepiej chodziły.