Darmowy komunikator?

Witam!

Czy są darmowe komunikatory GG na komórkę?Bo ja tylko płacę i płacę…trochę już za dużo jak mniemam. Proszę o linki :slight_smile:

Thx

No jeżeli masz w telu Wi-Fi to gg jest za darmo… ale Ty zawsze będziesz płacić (ofc jezeli nie jesteś na terenie hotspota i jezeli nie masz wi-fi) ponieważ płacisz za połączenie internetowe.

Jest mnóstwo darmowych programów na telefony np.skype i gg też jest darmowe tyle tylko że trzeba posiadać odpowiedni telefon , musi mieć system a to symbian albo windows mobile wtenczas płacisz tylko za odebrane kb. A jak już chcesz ograniczyć koszty kożystania z internetu w telefonie to wystarczy kupić karte np. plusa simdata gdzie pakiety danych są bardzo tanie.

Mam Samsung E250 i dokupiony pakiet przesyłania danych.Chodzi o to że nie chcę płacić za używanie programu.

No to już zasugerowałem wyżej , zmień telefon na telefon z systemem bo na javie nie ma innej możliwości jak tylko płacić dodatkowo za używanie programów.

Ty nie płacisz za używanie programu a za połączenie z netem reszta UP.

jadugadu

Biszkopt-powiedz mi proszę jak mam go pobrać na komórkę?THX.

Zna ktoś jakiś komunikator na telefon z WM Smartphone- darmowy i nie w Javie- instalowany z pliku .cab

Pobierz sobie ze strony domowej skype , najbardziej odpowiedni komunikator jak i głosowy tak i “do pisania” , jest to jedyny komunikator który praktycznie działa bez zająknięcia na najbardziej wolnych hotspotach i innych wolnych sieciach.

Chodzi mi o taki z obsługą sieci Gadu-Gadu (o Skypie wiem- mam nawet zainstalowanego).

MobiDesk :wink:

StaraPokrzywa, jadugadu.pl i pobierasz najnowszą wersje 0,9 chyba:P potem wypakujesz na pulpit i plik instalacji tylko przenosisz do telefonu za pomocą kabla i w telu instalujesz

A czy jest komunikator działający w 100% w wi-fi? Taki żeby wgl nie korzystał z danych transmisyjnych.

uTalk ;d http://utalk.su/en/