Darmowy kurs C++


(Biznes1992) #1

Witam. Niedawno zacząłem nauke C++. Chciałem Wam przedstawić kurs dzięki któremu dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o tym języku. Jest on doskonały dla osób które nie wiedzą o nim żadnej rzeczy a chcą się go nauczyć w łatwy,pogodny sposób. Kurs stworzony jest na wolnej licencji ,więć jest całkiem legalny

[http://rapidshare.com/files/20817946/Kurs__Od_zera_do_gier_kodera__w_jednym_PDEFIE.rar.html](http://rapidshare.com/files/20817946/Kurs Od_zera_do_gier_kodera w_jednym_PDEFIE.rar.html)

Jak ściągać pliki z rapidshare?

Przewijamy stronę, aby zobaczyć przycisk "Free", który klikamy

Po kliknięciu ukaże nam się strona, na które będziemy musieli poczekać od kilku do kilkudziesięciu sekund na pokazanie się linku. Po tym czasie pokazuje się przycisk "Download from...", który należy kliknąć po wcześniejszym przepisaniu kodu z obrazka w pole obok przycisku. (rapidshare.de pozwala na wybranie serwera z którego ma się ściągać plik i w większości przypadków automatycznie wybiera ten, który jest najmniej zapchany). Po kliknięciu rozpoczyna się ściąganie.

Pliki, które leżą na http://www.rapidshare.com można później ściągnąć w dokładnie taki sam sposób, jak te zapisane na http://www.rapidshare.de


(Pawelkedra) #2

a ja nie mogę ściągnąć, pojawia sie błąd 404


(aju) #3

Wyłącz proxy lub skorzystaj z innej przeglądarki.

BTW. takich kursów jest w necie mase ;]


(Kaka') #4

winnux8 , proszę nie bawić się w moderatora. Za kolejne tego typu posty zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.


(Cieplok) #5

np tutaj http://www.gamedev.pl/tutorials.php?x=category&id=18 masz caly megatutorial Xiona bez zadnych rapidszerow (rapidshare.com to samo zlo szczegolnie jesli sie mieszka w akademiku :P)


(Dudek95) #6

Link z rapida nie działa, wyskakuje błąd "File not found".