Darmowy numer w Plusie - nadal aktualne?

Kilka dni temu skonczyła mi sie promocja “Darmowy numer”, ponieważ zasiliłem konto za 50zł, i waznosc tej promocji wynosiła miesiąc. Czy po jej ukończeniu mogę ponownie ją wznowić bez konieczności płacenia 10 zł za osobe? I czy to dalej jest aktualne?

W ofercie abonamentowej i mixplusie darmowy numer obowiązuje cały czas. Jeśli masz Simplusa to promocja się już zakończyła.

Wlasnie mam simplus…a jest jakaś inna promocja podobna do “darmowego numeru”?

Jedynie pakiety tanich minut i pakiet sms. Ale poczekaj trochę a darmowy numer znów się pojawi. Przeglądając historie darmowego numeru w simplusie już od niemalże 3ch lat pojawia się on na 2-3 miesiące co około 2 miesiące.

Tylko co to za darmowy numer skoro trzeba płacić 10zl za niego i to w dodatku obowiązuje tylko do sieci i przez określony czas

no i co z tego, że przez jakiś czas?? czy przez ten moment za 10 złotych nie warto porozmawiać taniej z taką osobą?? Chyba że wolisz płacić za każdą minutę 60 groszy… Wiem jak w orange wyglada taki nr 10 zł i 1200minut… to co dalej uważasz że się nie opłaca??

Loniek , w ofercie mix i abonamentowej usługa jest stała i nazywa się “wolny numer” za 10zł/m-c. W mixie dochodzą do tego SMSy bez limitów do tego numeru. Załóż że piszesz ok 100 SMSów i rozmawiasz zaledwie 30 min na dobę z tym numerem. Przelicz ile zyskujesz płacąc za to jedynie 10zł w ciągu 30 dni. Widać nic nie masz z ekonomisty:P Dziwnym by było jakby operator dawał taki numer do innych operatorów. Ty wiesz że operator za połączenie do obcej sieci musi za to zapłacić temu operatorowi do którego wykonujesz połączenie? Więc jak sobie wyobrażasz taki numer do innej sieci?

no oplacalne to jest jakbym mial wydawac na pakiety sms i pakiety rozmow a tak mam darmowy numer i caly miesiac moge rozmawiac ile chcem nawet cala noc i tylko bateria sie liczy hehe xD