Darmowy OPEN OFFICE?

mam pytanko. sciagnalem darmowy OPEN OFFICE i mam problem. czytam na ich stronie o jakis rejestracjach i zakupach na wiecej kompow, a podobno jest darmowy;/ czy ja moge go zainstalowac w pracy bez zadego strachu??

Mam mieszane odczucia Czytaj

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=6&id=8

No właśnie !!

To co ja napisałem to może jakaś wersja rozszerzona ?

mi chodzi tylko o to czy to co sciagnalem z dobrych programow moze byc w pracy zainatalowana TAK czy NIE. nic wiecej. neiche kupowac bo po co. CZY TA SCIAGNIETA Z PORTALU MOZE BYC???

anonim 01.05.2005, 07:39

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3

Wcale to nie jest dziwne. Sa po prostu dwie wersje ta darmowa ma mniej nic funkcji nie ma wsparcia technicznego ani też ksiażeczki. Wersja pudełkowa ma ksiażeczke, i wsprnie techniczne chyba przezmiesiąc. Mozna smiało sciagac open ofica, gdyz jest w 100% legalny! Polecam, naprawde nie widze róznic w funkcjonalnosi miedzy nim a Ms Office, a zwłaszcza jak scuagnecie wersje 2.0 np ze strony ux.pl albo openOppice.org to się przekonacie

Dariusz 01.05.2005, 15:48

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; pl) Opera 8.0

A oto co mnie zniechęciło: próbowałem zmnienić w jednym z pól tabeli “marzec 2005” na “czerwiec 2005” a program na siłę ustawia mi “01.06.05”. Co zrobić by było “czerwiec 2005”?

Nic nie pomogły zmiany w menu Narzedzia-Autokorekta.

RADIO 02.05.2005, 09:53

Opera/8.0 (Windows NT 5.1; U; pl)

pytanie czy OOo jest coś takiego jak gumka do mazania, i jeszcze nie moge znaleść numeracji stron pomocy dzięki z góry

BB 03.05.2005, 12:57

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3

OOo to jeden z najlepszych pakietow biurowych,a dodatkowo chlopaki (i dziewczyny) z UX Systems odwalili kawal dobrej roboty przy rozwijaniu teogo projektu…polecam.

Z tego co wyczytałem to można go używać w firmie.

Z resztą u mnie w pracy też jest Open Office.

dzięki

W celach komercyjnych trzeba zapłacić podatek,bo skarbówka uprze się,że musi być podatek od dobra nabytego i już,takie rzeczy załatwia firma kupująca licencję na x stanowisk

Wcale to nie jest prawdą, jeżeli mamy takie obawy wystarczy zakupić na firmę gazetę z płytą CD z Open Officem i trzymać ją wraz z rachunkiem i nośnikiem na wypadek kontroli. Wystarczy jedna instalka na cała firmę, bez względu na ilość stanowisk.

Hej nie wiem co masz za open offica ale ja np dawno zainstalowałem. Np w komputerowym jakiś koleś powiedział mi że open office zawsze jest darmowy:) pozdrowionka:)

A mi prababcia mówiła że nie :lol: :

http://www.omegasoft.pl/?producent=11

Chcesz ściągasz za darmo, chcesz mieć wersję pudełkową, z polską instrukcją obsługi i półrocznym wsparciem technicznym to sobie kupujesz

OO jest w całości darmowy poniważ system dystrybucjijest oparty na Powszechnej Licencji Publicznej GNU która zakłada pełną darmowość oraz możliwość zastosowania jego rozwiązań w innych aplikacjach za darmo. A możesz zapłacić za dodatki typu: płyta pudełko instrukcja czy wsparcie.