Darmowy pendrive za założenie konta w mBanku, czy to prawda?

Witam, czy ktoś z Was ma jakieś informacje czy tak to proponowane darmowe konto w mBanku jest naprawdę darmowe i że ten pendrive jako prezent jest naprawdę prezentem , za którego nie przyjdzie mi w przyszłości płacić? Jeżeli ktoś ma takie info to proszę o napisanie czy jest to tak pięknie jak oni piszą , czyli darmowe konto , żadnych miesięcznych opłat za prowadzenie konta , żadnej zbędnej zamówionej usługi za którą trzeba płacić (tyczy się to również karty) , po prostu wszystko czy jest za darmo no i ten pendrive , czy na pewno jest za darmo, oczywiście nie zakładam konta , aby dostać tego pendrive bo sobie wyobrażam co to musi być za szmelc , tylko właśnie o to chodzi żebym później nie musiał za ten szmelc płacić.

amorek273 , zaskakujesz mnie swoimi postami.

Tak trudno sprawdzić u źródła http://www.mbank.pl/indywidualny/rachun … TO/#tabs=4 - możesz wybrać też inne rodzaje kont i o nich też poczytać. Zapewniam Cię, że nie ma opłat ukrytych, o których nie piszą w tabeli opłat i prowizji.

Myślisz że nie czytałem ?Wole się upewnić u ludzi którzy to sprawdzili. Już jeden członek z mojej rodziny został wyprowadzony w las przez te ich darmowe konta i musiał zapłacić im 1200zl za nic, a już nie bede się rozpisywał za co i dlatego wole się upewnić.

amorek273 - na tym świecie nie ma nic za darmo. I to jest zasada którą powinieneś się kierować w życiu, a także współżyciu z bankami…

To znaczy że przyjdzie mi płacić za ten ich pendrive?

“Darmowy pendrive za założenie konta w mBanku, czy to prawda?” - to brzmi jak pytanie do radia Erewań :slight_smile:

No to odpowiadam: w zasadzie to prawda, tylko nie w mbanku a w multibanku, nie pendrivy a palmtopy i nie rozdają tylko kradną.

A na serio, teraz może nie ma żadnych opłat za konto, ale mogą się pojawić w przyszłości, albo oprocentowanie będzie nieco niższe niż u konkurencji, więc ten pendrive to tylko taki lep na frajerów i nie jest on wcale darmowy dla klientów.

W mbanku jest konto mbiznes i tam za korzystanie z limitu kredytowego pobierane były odsetki. I to jest w porządku, ale jakiś czas temu wprowadzono opłatę także za niewykorzystywany limit, czyli jeśli na koncie jestem na plusie to i tak płacę za limit (mniej niż gdybym z niego korzystał). A niedawno zadzwonił do mnie koleś z infolinii i zaproponował od ręki podniesienie tego limitu do całkiem niezłej sumki, tylko ani słowem nie wspomniał o tych odsetkach od nieużywanej kasy.

Za darmo to można ewentualnie w gębuchnę dostać.

:stuck_out_tongue:

Bank z obracania twoją kasą będzie kilkuset krotnie większe zyski od kosztów marnego “pendraka” :stuck_out_tongue:

To czyli , krótka jasna odpowiedź brzmi , że nie będe musiał płacić za tego frajerskiego pendraka?

Podaj linka do tej oferty lub sam przeczytaj regulamin tej promocji.

Proszę link http://www.rozdajemyprezenty.com/

Ten pendrive nie jest od mBanku tylko od firmy, która z nimi współpracuje i mBank nie ma z nim nic wspólnego. Firma ta dostaje prowizje od banku za nagonienie klienta (kilkadziesiąt zł) a Tobie daje prezencik za kilka/kilkanaście zł.

Zwróć uwagę, że link do “Załóż konto” to reflink. Też możesz tak zarabiać - wytnij numer z tego adresu i czytaj.

http://geotool.flagfox.net/?ip=195.248. … ezenty.com

witam, jak chcesz konto w mbanku które jest jest rzeczywiście darmowe jeśli chodzi o miesięczne opłaty i kartę to zapraszam do mnie. Chętnie pomogę. Prezencik też mogę zaproponować.

Pendrive rzeczywiście są tak drogie że warto zakładać dla nich konta bankowe :wink: (zresztą jak dają to pewnie jakąś masówę, wolną i mało pojemną)… najważniejsze żeby opłaty były jak najniższe lub żadne bo te są u nas na bardzo wysokim poziomie…

OK, dzięki za rady , otrzymałem także odpowiedź od samych prezentodawców potwirdzający że wszystko jest za FREE.

PS. Pendrak to Kingstone 2GB :o

juz oni sobie odlicza tego pendraka za utrzymanie konta…

Tak samo napisali mi jak już ktoś to wyżej wspomniał , że za założenie konta z ich linku oni dostają prowizje.

nikt niczego sobie nie doliczy. Firma która daje ten prezent nie ma nic wspólnego z mbank. Załóż konto w mbank na takich samych zasadach jak opisane na podanej stronie a też ci dam w prezencie pendrive czy np kartę micro sd lub sd. I oczywiście konto i jego prowadzenie będzie jak najbardziej darmowe. Podobnie jak karta.

Właśnie z tą kartą nie ryzykowałem i nie zamówiłem nawet tej darmowej , już jak podpiszę umowę to przejdę się do mKiosku i się dogłębnie wypytam o tą darmową kartę.

O jakim ryzyku piszesz? W tabeli opłat i prowizji na stronie banku nie ma żadnej opłaty za wydanie i użytkowanie darmowej karty.

Prawdopodobnie będziesz zakładał eKONTO, czyli chodzi o kartę debetową VISA ELECTRON, tu masz tabele opłat: http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/ … TO/#tabs=3

czemu ty nie wierzysz w to co pisze w regulaminie. ekonto w mbank jest 100% darmowe. Karta również. Opłata będzie jeśli będziesz ją chciał ubezpieczyć ale nie musisz tego robić