Darmowy program do zrzutów przewijanego okna?

Wędkę to ja sobie sama potrafię znaleźć (i to lepszą), ale nie mam ochoty instalować i testować dziesięciu programów po kolei :stuck_out_tongue:
Napisałam w nadziei, że może ktoś tutaj korzysta z takiego narzędzia i się podzieli informacją :wink:

Rychu, a niby jak tą wędką złowić rybkę?

1 polubienie

Nie wszyscy lubią wędkować. Strasznie nudne zajęcie i wymaga cierpliwości :stuck_out_tongue: Ale jak lubisz, to lepiej idź powędkować zamiast pisać nic nie wnoszące posty :stuck_out_tongue:
A chyba ten dział nie służy temu, żeby odsyłać ludzi do Google czy stron z listą programów.

Ok. Pytanie powinno być inne: czy w tym jeziorze są ryby? :wink:

Tak robią ludzie, którym się coś wydaje :slight_smile: Problem w tym, że bezpłatnego programu o takich możliwościach nikt nie zna :slight_smile:

Nie jest to tylko lista ale i opis programów z rzutami obrazków
Skoro nikt nie podał Ci takiego bezpłatnego programu bo go nie zna/używa, a jesteś nim mocno zainteresowana, to by wypadało samej zakasać rękawy… Jak Ty to zrobisz - nie moja broszka.

Ja używam w wersji 8.8 free, ale szczegółów nie mogę Ci zdradzić

Opis często nie zawiera informacji o tej konkretnej funkcji, a poza tym jak widać po postach w tym wątku, nawet jeśli program wg opisu tę opcję posiada, to i tak sobie nie radzi. Wszystkie potrafią zrobić zrzut strony www, ale z systemowym menadżerem już nie dają rady. Ew. dają, ale tworzenie zrzutu za ich pomocą jest bardzo uciążliwe i niewygodne. Także nic mi po tym opisie. Pozostaje tylko testowanie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Dzięki, sprawdzę to :slight_smile:

są - krasnopiórki

Kruwa, Rychu… Myśl! Przecież Ona właśnie to robi. Aktywnie szuka programu, którego potrzebuje. Jednym z elementów tego procesu szukania jest zapytanie się na forum. A skoro to nie jest “twoja brosza” to po co się w ten wątek angażujesz?

2 polubienia

Chyba nadajemy w tym wątku na różnych falach.

Nie otrzymuje konkretnego namiaru —> Aktywnie szuka programu wśród otrzymanego namiaru 328 aplikacji.
Albo czeka kolejne 4 lata na info…

Nieskromnie: podałem rozwiązanie - hihi.

Nie sądzę, aby ideą tego działu na forum było odsyłanie do takich stron. No chyba, że masz innych userów za kompletnie tępych, skoro uważasz, że sami nie wiedzą o istnieniu takich stron czy wyszukiwarki Google.
Pytam na forum, bo szukam czegoś sprawdzonego, abym sama nie musiała testować :stuck_out_tongue:

Dokładnie tak jest. To nasze Forum ma mieć ruch a nie być darmowym odsyłaczem generującym ruch softpedii…

Twoja “pomoc” jest o kant tyłka potłuc. Autorowi chodzi o konkretny program, którego ktoś mógł już używać, ale jak chcesz mu pomóc bardziej to możesz już zaczynać testowanie tych 328 aplikacji. Może coś spełni jego oczekiwania i dasz mu o tym znać. Wpisać sobie w jakiejś szukajce każdy może, ale znaleźć niszowy program już może pomóc tylko ktoś, kto tego przypadkiem używał.

Pomoc a’la elektroda nam tu nie potrzebna.

Nie wiem od jakiego momentu zacząłeś czytać ten wątek ale @betmariss otrzymała już ode mnie rozwiązanie.

Na razie rozpakowuję pakiet. Jak zainstaluję i przetestuję, to dam znać :slight_smile:

Podesłałeś jeden program po interwencji @januszek zaczynając od “sama se poszukaj” jakby tego wcześniej nie robiła. Odnoszę się do takich nic nie wnoszących komentarzy.

BTW. mam pytanie do znawców tego co znajduje się na majorgeeks. Czy powyższy link nie łamie jakichś praw autorskich? Paczka zabezpieczona hasłem coś mi śmierdzi.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.