Darmowy program wspomagający pracę z językiem PHP

on mi doda

Poza ostatnią opcją (BTW: zalecane jest wklepywanie znaczników małymi literami), to wszystko, o czym piszesz, jest już w N++. Rozejrzyj się dobrze :wink:

A coś bardziej rozbudowanego – polecam Komodo Edit.

Owszem niektóre z tych funkcji są, ale nie wykonują się automatycznie, a mi chodziło o ich automatyzację.

Auto uzupełnianie komend działa na zasadzie, że raz wpisana pojawia się jako opcja dalej, a na dodatek komendy pisane dużymi małymi to dla niego 2 rożne komendy. Dla mnie to mało pomocne bo jak nie pamiętam polecenia to muszę sprawdzać w spisie, a tak to mogę wybrać z listy. A uzupełnianie funkcji mi podaje, że mogę w

Przejrzałem listę pluginów, ale sytuacja się nie poprawiła.

Musze przyznać że fajnie mi się w N++ poprawiało już gotowy formularz. Ale pisanie nowego od 0 już nie było takie fajne.

Pobieram właśnie tego Komodo zobaczę czy to będzie lepsze.

@BDW - To teraz jest do tego jakieś zalecenie? Z tego co ja pamiętam to były zalecenia w xhtml, ale w zwykłych html-owych można sobie było pisać po swojemu.

W każdym razie mam kolorowanie składni więc może rzeczywiście zrezygnuje z pisania dużymi…

Oczywiście w HTML można dowolnie:

http://www.w3.org/TR/html5/syntax.html#elements-0

…ale w XHTML już nie, a prawdopodobnie piszesz w XHTML. No, ale wiesz o co chodzi.

Ja polecam NetBeans’a sam z niego korzystam i jestem zadowolony.