Darmowy ScreenShare

Witam razem z grupą na studiach chcemy znaleźć jakieś zastępstwo dla darmowego TeamViewer, który może w darmowej wersji zrobić “meeting” dla tylko 5 os. a potrzebujemy czegoś darmowego z obsługą min.10 os.(tyle by było ok bo i tak z reguły jest nas na zajęciach max. 13-15 os.), Ważne aby do ew. instalacji nie trzeba było mieć admina bo oczywiście na uczelni ograniczone konta(wiadomo dlaczego :wink: ) oraz te 10 os.

Platformy, na których to będzie robione to Windows i kolega prawdopodbnie MAC.
Cena: darmo.

VNC z włączonym view-only?

Dzięki za szybką odp :slight_smile: Obojętnie który klient/serwer czy polecasz jakiś konkretny?

EDIT: Właśnie testuję TightVNC i naprawdę jest niźle :slight_smile:

Może join.me spełni wasze potrzeby. Nie wymaga instalacji - nie jestem pewny co do uprawnień na komputerze z którego udostępnia się obraz, w darmowej wersji chyba maks 15 osób.

Dzięki za pomysł, ale już to sprawdzałem na Free tylko 3 os. a płacić nie będziemy :frowning:
Patrzyłem też mikodo(o ile pamięć mnie nie myli), ShowMyPC(ścina obraz równo :frowning: ) i kilka innych ale albo zaledwie 3-5 os. albo więcej al czas 40-60 min. na dzień a to za mało bo mamy te lekcje po ok. 4h na dzień wię to jeszcze gorsze :frowning: Także jak na razie myślę aby zaproponować TightVNC jako rozwiązanie ale nie wiem czy do instalacji jest potrzebny admin czy nie :frowning:

Pozdro.

Raczej będą potrzebne do upobliczniania, przynajmniej tak jest z UVNC.

O ile dobrze rozumiem mowa o adminie ale właśnie znalazłem wer. Portable obu składników tego progsa więc może pójdzie bez tego.

1 polubienie

OK, da się, problematyczne w UVNC jest zapisywanie zmodyfikowanej konfiguracji programu.