Darmowy server na strone?


(Marus18) #1

tak jak w temacie szukam darmowego servera zeby umiescic stronke http na niej. Wiem ze na interii czy na republika.pl tez moge postwic strone ale jest mala pojemnosc a ja potrzebuje wieksza ktos zna duze darmowe hostingi ?


(Donkey Pl) #2

Może http://www.yoyo.pl :slight_smile:


(Jaroslaw Nijakowski) #3

200MB :arrow: http://www.cba.pl


(boczi) #4

... http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=21033


(floyd) #5

Wadą umieszczenia strony na Interii czy Republice jest mała pojemność konta, brak obsługi php, reklamy czy ograniczenia transferu lub wielkości pojedyńczego pliku. Zaletą zaś, że strona będzie umieszczona w jakimś tam katalogu tematycznym i jest szansa, że parę razy ktoś na nią trafi.

Rzeczywiście na innych darmowych serwerach których ostatnio trochę powstało jest to, że rzeczywiście mamy wielokrotnie większe konto, obsługę php czy bazy danych, a nawet brak reklam, są jednak też inne ograniczenia np. wielkość pliku jaki możemy umieścić na na serwerze( 2MB na http://yoyo.pl). Jeśli też takiej strony odpowiednio nie wypromujesz to jak sie to mówi: "pies z kulawą nogą nie zajrzy przez okrągły rok." Osobiście wydaje mi się, że przy stosunkowo niskich dzisiaj cenach bardzo wygodne jest założenie strony na jakimś płatnym serwerze.


(Domichaelo) #6

http://login.ovh.org

http://login.7net.info

http://www.login.cba.pl

freehost.pl

yoyo.pl

http://www.login.k9.pl


(Mat101) #7

Polecam http://www.yoyo.pl :!:


(Skr3czu) #8

http://www.ovh.org


(system) #9

:arrow: Darmowe/Płatne Serwery, Webhosting +Kurs Google

:?


(Li0n) #10

-> http://ovh.org/pl/index.html

-> http://www.yoyo.pl

-> http://freehost.pl/

-> http://cba.pl


(Wess122) #11

Najlepiej to wykupić sobie za grosze jakis płatny. Na tych darmowych to zawsze mają Cię w d..... . I wcale nie kosztują majątek. Sam przerobiłem już kilkanascie darmowych i zawsze coś niesprzężyło :slight_smile:

Jeszcze kilka stron chodzi mi na http://www.100webspace.com który jeszcze moze być.


(Szuman) #12

powiem tylko tyle: i tak każdy wcześniej czy później ląduje na płatnym serwerze, bo darmowy hosting zawsze ma więcej minusów niż plusów. Późniejsza praca podczas przenoszenia, to zapłata za skąpstwo :wink: