Darmowy VPS pod max 10 osobowy serwer TS3


(CrisPL) #1

Na stronie: http://haphost.com/free-vps-hosting oferują darmowe VPS czy ktoś z niego korzystał? Czy jest on rzeczywiście darmowy? Czy jest w tym jakiś haczyk? Bo nie chcę skończyć tak, że założę konto, a za chwilę przyślą mi rachunek.


(roobal) #2

Nie korzystałem z tego, ale próbowałem innych darmowych VPS. Haczyk jest taki, że to zależy od administracji czy serwer dostaniesz, a jak wysyłasz zgłoszenie z Polski (mail w polskiej domenie, IP z Polski), to na 99% nie dostaniesz tego serwera albo będziesz czekał w nieskończoność. Cały pic polega na tym, że oddajesz swoje dane w postaci e-mail czy innych danych osobowych, nie dostajesz nic w zamian prócz spamu. Jak chcesz postawić TS3, to zainwestuj tę dychę miesięcznie w VPS lub te 10 osób niech się zrzuci po 5zł i będziecie mieli 100 razy lepszy serwer.To co oferują za darmo spokojnie dostaniesz za 10zł w wielu firmach hostingowych, a może nawet znajdziesz w tej cenie lepsze parametry.


(Gradek Mobo) #3

ovh ma vps jak za darmo myślę że warto się nimi zainteresować


(CrisPL) #4

@up

Jak patrzę na ich stronę to wszystko jest płatne.

 

Jeszcze znalazłem coś takiego: http://3jelly.com/vps/

Ale trochę to podejrzane.


(roobal) #5

Podejrzane może nie, ale jak pisałem, na 99% nie dostaniesz serwera. Szczególnie jak zarejestrujesz się z maila w polskiej domenie.