Darmowy WinRAR!

Wiecie co znalazłem?? !!

"WINRAR 3.51 Free Sunday July 30th 2006

WinRAR Voted Overall Best Utility for SIAF People’s Choice Award

The people have spoken and voted WinRAR as Best Overall Utility. Each year the Shareware Industry Awards Foundation (SIAF) asks computer users from all over to vote for their favorite software.

Thanks for all your support and for voting for WinRAR. It was a great honor for us to receive such an award.

To Say Thanks and to Celebrate: Get the Winner WinRAR 3.51 for FREE on Sunday

In order to thank everyone who voted for us and made it possible for us to win this prestigious award, we are offering the WinRAR 3.51 single user license non upgradeable version this Sunday the 30th of July 2006 from 00:00 until 24:00 CET for absolutely FREE. Please click the following link which will become active on Sunday. Fill out the form on that page in order to receive further information via e-mail about how to get your FREE version of WinRAR.

http://www.win-rar.com/bestoverallutility

Please remember that this is a ONE day special offer ONLY. Tell all your friends and family and celebrate with us by taking advantage of this special one time only offer."

I to naprawde działa!!

Niestety znalazłem to pare minut temu (ja sie jeszcze załapałem)

Mogli by to zrobić na stałe a nie na 1 dzien :frowning:

Nie wiem: może ktoś mnie oświeci: jaki ma sens robienie promocji na jeden dzień skoro pełną wersję trial niczym nie różniącą się od pełnej, płatnej można bez problemów używać bez żadnych ograniczeń przez okres 40dni. ?

Promocja trwa 1 dzień.

Przez 1 Dzień możesz ściągnąć klucz do pełnej wersji (póżniej już nie) a używac go możesz do końca życia :stuck_out_tongue:

Po wklejeniu klucza masz coś takiego:

rarni6.th.jpg

Trialowej też po 40 dniach będzie ci się wyświetlał tylko komunikat że masz demo a korzystac możesz normalnie

Czy ja wiem :?

Na początku instalacji jest napisane:

“WinRAR jest programem typu shareware. Można go używać bezpłatnie przez 40 dni. Aby używać go po upływie tego okresu, należy go ZAREJESTROWAĆ.”

W takim razie mój błąd…

Ja zrozumiałem iż program będzie zarejestrowany na jeden dzień.

Ale jeśli można używac przez całe życie to jak njbardziej popieram takie akcje :mrgreen:

The campaign is over!

Thank you for voting for WinRAR for the SIAF People’s Choice Award!

Za późno :wink:

Ale ja jeszcze zdążyłem :mrgreen:

Pobrałem plik zaraz przed godziną 00:00 :smiley:

Nie wiem czy zgodne z prawem było by gdybym przesłał ten plik rejestracyjny dalej??

Jak myślicie :?

Zgadałem sie z ludzmi którzy też probrali i mają w kluczu takie same wartości.

No właśnie wacek4 dokładnie teraz miałem się o to spytać.

Ja znalazłem zawartość pliku “rarreg.reg” w necie, bo nie sposób było się wgrzebać na stronę, choć zarejestrowałem się a mail mi nie przyszedł.

Skopiowałem sobie tę zawartość i stworzyłem plik rarreg. Mam to samo w “ebałt” co Ty.

PCA Special Offer

Version: 3.51

Czy to jest legalne? Jakbym przesłał ten plik innym?

Skoro się zarejestrowałeś to ci przyjdzie (prędzej czy póżniej)

Podał bym zawartość tego pliku ale nie chce złamać regulaminu.

Ja mam wersje trial winrar lecz ciągle działa tylko wyświetla mi okienko o wykupieniu licencji podczas uruchamiania:)

Niezgodne - po to była promocja 1 dzień, aby była. A takie działanie jak proponujesz jest już łamaniem licencji. To tak, jakbyś seryjny numer zakupionego produktu podał dalej - a to, jak wiadomo, piractwo.

No też macie się czym chwalić.

Do odwiedzających ten topic, jeżeli będziecie znali takie promocje to zamieszczajcie je na forum, niech inni też skorzystają :wink: