Data oraz godzina po "angielsku:

Jak zmienić z angielskiej daty i godziny na Polską. Czyli mam godzinę am/pm oraz Mondey, March 14…

Jest tylko zmień strefe czasową, zmień datę i godzinę nie ma nigdzie Polski. Ale dzieki za chęci

Niestety nie, mam zakładki: Zegary dodatkowe, Czas z Internetu i tam jakieś amerykańskie strony oraz Zmień strefę czasową i zmień datę i godzinę. Zależy mi też na tej wizualizacji 3W. Zainstalowałem teraz aktualizacji 48 ich było, działa mi dzięki nim sterownik, ale nie wiem dlaczego nie ma podglądu okna programu oraz 3W.

@Edit

Ehh… Już udało mi sie to naprawić, po prostu kompozycja Aero musi być włączona. Teraz tylko ten zegar

Panel sterowania -> Ustawienia regionalne. I tam jest lista Format, a w niej długa lista krajów.

Napisz jaką masz grafikę(oraz ile ma ramu) oraz ilość pamięci ram komputera.

Nie mam żadnych ustawień regionalnych, Viste jak instalowałem to przez przypadek zainstalowałem z językiem angielskim, mam spolszczoną vistalizatorem lecz zegar został. A nie wiem co mają do tego ram oraz karta no, ale napiszę 2 GB ram DDR II 333 Mhz, Ati Radeon HD 3470 512 MB 64 bit.

Zapytałem o ram i grafikę, bo chciałem sprawdzić, czy twój sprzęt spełnia wymagania Aero, czyli tych efektów 3w i spełnia. Jedynym wyjaśnieniem może być to, że masz Viste Home Basic, bo na niej nie działa Aero. Aero działa od Vista Home Premium wzwyż.

Dodane 15.03.2011 (Wt) 17:08

Tak btw, to nie wiem, czy wiesz, ale spolszczanie systemu podanym programem jest nielegalne. Spolszczać można te edycje, które mają moliwość zassania language pack’a przez Windows Update, czyli od Ultimate wzwyż. Tak więc wniosek z tego jest taki, że jeżeli masz Vistę Home Basić, Premium lub niższą edycję, to niestety musisz kupić płytę z systemem z językiem polskim…

To już lepiej jechać na języku angielskim niż kupować z polskim :smiley: To chociaż wiem dzięki za info

Owszem, wszystkie mają pobieranie aktualizacji, ale nie wszystkie mają możliwość pobierania language packów, czyli paczek umożliwiających zmianę języka na inny.

Dodane 15.03.2011 (Wt) 21:23

Chesz dowodu, proszę bardzo: http://www.frazpc.pl/b/274881 tutaj też jest napisane, że zmiana języka tym programem jest nielegalna i łamie postanowienia licencji. Wiem, że M$ ma poronione zasady, no ale cóż. Nic z tym nie zrobisz…

Dodane 15.03.2011 (Wt) 21:25

Tutaj http://www.searchengines.pl/Home-Premiu … 39872.html i tutaj: http://peb.pl/3537139-post10.html to samo. Ile jeszcze mam Ci stron podać?

Tylko nie zdziw się, jak zainstalujesz WGA i pokaże Ci, że system jest nielegalny, bo czytałem też, że właśnie po spolszczeniu systemu twoim sposobem WGA rzuca się, że system jest spiracony.

No, ale jak by było coś nie legalne to by wyskoczyło o nielegalnym oprogramowaniu… Aktywowałem kluczem OEM, już sie zainstalowało ponad 50 aktualizacji wczoraj i nic…

@EDIT

Uff… Udało sie znaleźć u mnie to sie nazywa Opcje regionalne i językowe, więc datę mam już po polsku, klawiaturę oraz udalo mi sie zmienić nawet język programów z us na pl czyli jak miałem drukarkę aplikacje na pasku to jak kliknąłem prawym to nie było “Wyjdź” tylko jakies wyj… i jakis znaczek a teraz piszę wszystko poprawnie :smiley: Dzięki wielki za pomoc chłopaki ;d Sam nie wiem czy bym to znalazł… Można temat zamknąć, jak będę mieć jakieś problemy to napiszę. Dobrej nocki wam życzę ;D