Data Travel II - problem z wykryciem USB pod XP

witam serdecznie … podejrzewam że to co teraz tu opisze to banalny problem ( no nie dla mnie , bo dla mnie to wielka zagadka ) … Pożyczyłem od kolegi pamięć Kingston Data Traveler II 2 GB … no i mam Windowsa XP i rzecz prosta podłączam pod USB i powinno wszystko garć … ale nie gra , ciągle wyskakuje informacja o tym że nie ma odpowiedniego sterownika , potem próbuje się połączyć by sterownik zainstalować w necie … potem wyskakuje komunikat że Data Traveler II nie może działać poprawnie … gdy przeglądam menedżer urządzeń , przy urządzenia inne są żółte znaki zapytania i gdy wchodze w opcje jest tam coś zaaktualizowaniu sterowników … ale nic nie pomaga , pojawia się informacja że coś tam coś (kod 1) … a wydawało sie to takie proste USB pod XP … co można zaradzić ?

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

no dobra ale jaki masz service pack przy xp ?? jak jedynka to chyba musisz zformatować na 2

“Zformatować”? Ciekawe określenie, jednak nie radzę. Ale dobrze wiedzieć jaki masz Service Pack? System aktualizowany na bieżąco?

Podaj jaki masz SP.

Spróbuj kilkakrotnie wkłądać i wyciągać z USB.

Usuń z menedżera i podłącz. Może pomóc.

normalnie ServicePack 2 i normalnie na bieżąco aktualizowany … jak kolesiom opowiadałem to też wszyscy zdziwieni że tak się robi … bo inni mając ten sam system nie mają tego problemu z tą właśnie pamięcią …