Data Travel II - problem z wykryciem USB pod XP


(Ufozigi) #1

witam serdecznie ... podejrzewam że to co teraz tu opisze to banalny problem ( no nie dla mnie , bo dla mnie to wielka zagadka ) ... Pożyczyłem od kolegi pamięć Kingston Data Traveler II 2 GB ... no i mam Windowsa XP i rzecz prosta podłączam pod USB i powinno wszystko garć ... ale nie gra , ciągle wyskakuje informacja o tym że nie ma odpowiedniego sterownika , potem próbuje się połączyć by sterownik zainstalować w necie ... potem wyskakuje komunikat że Data Traveler II nie może działać poprawnie ... gdy przeglądam menedżer urządzeń , przy urządzenia inne są żółte znaki zapytania i gdy wchodze w opcje jest tam coś zaaktualizowaniu sterowników ... ale nic nie pomaga , pojawia się informacja że coś tam coś (kod 1) ... a wydawało sie to takie proste USB pod XP ... co można zaradzić ?


(sdar) #2

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.


(Bartekziom17) #3

no dobra ale jaki masz service pack przy xp ?? jak jedynka to chyba musisz zformatować na 2


(VPN) #4

"Zformatować"? Ciekawe określenie, jednak nie radzę. Ale dobrze wiedzieć jaki masz Service Pack? System aktualizowany na bieżąco?


(Kpr2877) #5

Podaj jaki masz SP.

Spróbuj kilkakrotnie wkłądać i wyciągać z USB.

Usuń z menedżera i podłącz. Może pomóc.


(Ufozigi) #6

normalnie ServicePack 2 i normalnie na bieżąco aktualizowany ... jak kolesiom opowiadałem to też wszyscy zdziwieni że tak się robi ... bo inni mając ten sam system nie mają tego problemu z tą właśnie pamięcią ...