Data ustanowienia połączenia internetowego

Witam serdecznie

Chciałbym się dowiedzieć jak mogę sprawdzić kiedy po raz pierwszy ustanowiłem moje połączenie komputera z siecią internet lub jak sprawdzić kiedy zostało utworzone połączenie internetowe?

Czy jest na to jakiś sposób?

Dzięki z góry

Ciężko będzie a pewnie nawet niemożliwe. Jedyna możliwość to pierwszy wpis w Dzienniku zdarzeń typu:

System wykrył, że karta sieciowa \DEVICE\TCPIP_{UID_Karty} została podłączona do sieci i ma zainicjowane normalne działanie na karcie sieciowej.

ze źródła Tcpip

Tyle, że musiał byś przechowywać naprawdę stare wpisy Dziennika. Chyba, że reinstalujesz system co miesiąc :).

goomish dzięki wielkie. Zadziałało :slight_smile:

PS. Co do reinstalacji systemu robiłem to ostatnio bardzo bardzo dawno temu :slight_smile:

Złączono Posta : 04.09.2007 (Wto) 6:49

Aha jeszcze jedno. Jakby kogoś interesowało jak odnaleźć datę pierwszego połączenia się z siecią internet w przypadku neostrady należy poszukiwać w dzienniku zdarzeń w zakładce System najstarszego wpisu: RemoteAccess w którym zostanie wyświetlona taka informacja:

Typ zdarzenia:	Informacje

Źródło zdarzenia:	RemoteAccess

Kategoria zdarzenia:	Brak

Identyfikator zdarzenia: 20158

Data: 2007-08-06

Godzina: 15:40:44

Użytkownik: Brak

Komputer: CEZARS

Opis:

Użytkownik XXXXXXX@neostrada.pl pomyślnie ustanowił połączenie z Internet ADSL za pomocą urządzenia ISDN14-0.


Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.