Dav konwerter na avi lub mp4


(set4812) #1

Poszukuje konwertera plików z rozszerzeniem .dav na mp4 lub avi. Próbowałem programów firmy bahamassecurity , ale po konwersji avi nie da sie przewinąć. Plik który posiadam ma 3 GB i film trwa 9h. Potrzebuje skonwertowac aby wyciac tylko 20 min z danego pliku

Dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

set4812


(Chillout) #2

http://www.techisky.com/how-to/dav-conv … pcmac.html


(set4812) #3

Zanim utworzyłem temat byłem na tej stronie . Pierwszy konwerter jak napisalem robi konwersje ale z blednymi kodekami bo filmu nie idzie przewijac. Drugi natomiast daje 5 min w wersje free szukam czego darmowego


(SMDOBPRO) #4

A możesz to odtwarzać na kompie,jeśli tak to spróbuj od razu do VB przez skrypt Avisyntha (jako DirectShowSource),powodzenia nie wróżę ale nie zaszkodzi spróbować.

moje wypociny na ten temat “http://vd-video-help.cba.pl/1_otwieranie_inne_avs/1_otwieranie_inne_avs.html


(Plenelec) #5

Dla lepszego zabezpieczenia pliki DAV są zapisywane w zaszyfrowanym formacie. Odtwarzacze multimedialne, np. VLC i Windows Media Player, nie mogą otwierać ich bezpośrednio. Z mojego doświadczenia muszę konwertować pliki DAV na format AVI. Potem można odtwarzać pliki AVI na VLC i Windows Media Player.
Używam tego konwertera: http://www.videoconverterfactory.com/tips/dav-converter.html
Może konwertować pliki DAV do formatu AVI. I nie ma problemu z odtwarzaniem tych plików. Jeśli musisz to zrobić, możesz tam sprawdzić.