Dawn of War II (i nie tylko) wyspuje się do Windows

Witam, mam pewien problem związany z grą Dawn of War II. Otóż po klikunastu minutach gry, w różnych miejsach, gra wyłącza się i wychodzi do Windowsa bez komunikatu o błędzie. Próbowałem zmieniać ustawienia graficzne, jednak nic to nie dało. Wydaje mi się, że gra powinna chodzić na pełnych detalach przy mojej konfiguracji sprzętowej (Intel E8200, GF 8800GTS, 2GB RAM). Mam zainstalowany najnowszy patch, najnowsze sterowniki do karty graficznej i DirectX. Myśląc, że może to być kwestia Service Packa zainstalowałem SP3 do Windowsa XP, ale to też nie pomogło.

Dodatkowo, miałem podobne problemy przy okazji niedawnej gry w Ghostbusters, jednakże tam problem występował przy około 30-45 min. gry. Próbowałem różnych specyficznych dla gry rozwiązań, jednak w końcu musiałem ją przejść z crashami.

Tutaj wklejka z hijacka:

http://www.wklejto.pl/38074

Serdecznie dziękuje za każdą próbę pomocy, ciężko byłoby mi znieść konieczność formatu, który nie musi gwarantować poprawnego działania.

[Edit]

O, przepraszam, po crashu wyświetla się tradycyjny błąd “wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta”.