Dawnych wspomnień czar

(Zagna88) #1

Jakie komputerowe gazety kiedys czytaliście? Ja znalazłem to i wzięło mnie na wspominki o “C&A” :wink:

(system) #2

Ja czytam CDA od 2003 roku :slight_smile: Niedawno z bólem serca musiałem wywalić stare numery bo zalegały w domu :slight_smile:

(Tommilia) #3

Taki zabytek mógłbyś sprzedać :slight_smile:

(system) #4

Sęk w tym że pytałem znajomków i nikt nie chciał, to były trzy duże słupy gazet :smiley:

(lordjahu) #5

Wystaw na allegore od razu ktoś zacznie licytować :slight_smile:

(fiero) #6

No to i ja dodam.

Pod koniec lat 80tych było czasopismo “Komputer”. Często (chyba nawet zawsze) na okładce była grafika komputerowa.

Następnie “Bajtek” gdzie o ile mnie pamięć nie myli redaktorem naczelnym był były prezydent Kwaśniewski.

Potem to już standard, czyli Top Secret, Amigowiec, C&A, Secret Service (nawet gdzieś mam jakieś jedne z pierwszych numerów), CD-Action, Gambler. Potem już była szkoła średnia i zamiast komputerów zaczołem interesować się koleżankami  :wink:

Mały offtop.

Kto pamięta w latach 80tych “Świat Młodych” ?

Wychodziła ta gazeta we wtorki, czwartki i soboty. Chyba w sobotnim wydaniu były plakaty zaspołów, piosenkarzy.

…ile ja na to kasy wydałem…

(system) #7

A kto pamięta “Młodego Technika”? Ja mam wszystkie numery od roku 1984 do 1989 i też zajmują miejsce ale one nie są moje tylko ojca :wink: Pozwala mi czytać bo ciekawe rzeczy są tam :slight_smile:

(Kpc21) #8

To jest akurat wydawane do dziś jako PC World. A przez lata - pod nazwą PC World Komputer.

http://www.nexto.pl/e-prasa/pc_world_p130.xml

(XOR) #9

A mi uchował się 1 numer Secret Service z zapowiedzią i opisem peirwszych gameplay z Unreal 1, Star Craft w dziale “Na 5 minut przed premierą” :slight_smile:

(Milczevvska) #10

Podobno SS reaktywują w starym składzie:

http://polakpotrafi.pl/projekt/secret-service

(system) #11

Skok na kasę, bo z starym SS nie ma za dużo zbyt wspólnego i nie ukaże się w kioskach :x :shock: :? ??: wystarczy poczytać stronę Polak Potrafi dołożyłeś się od 9 zł do 800 zł to otrzymasz do domu magazyn inni to otrzymają figę z makiem.

PS.Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, kiedy Secret Service ukarze się :stuck_out_tongue: :mrgreen: :smiley:

(Milczevvska) #12

No tak, racja. To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe :stuck_out_tongue:

(XOR) #13

Tak, wiem, ale to już nie będzie to samo. Wątpię czy bym to czytał. Obecnie zazwcyzaj recenzje czytuje sie głownie w internecie, a i na granie nie ma tyle czasu co kiedyś :stuck_out_tongue:

(system) #14

Co za oszustwo zebrać pieniądze i zwodzić ludzi i im nic nie można zrobić nawet Policja nic w takim przypadku nie może uczynić.