DC++ I związane z nim problemy

Witam

Mam mały problem a rozchodzi się o to że na dc mam Huba .

Hub jest tylko dla wszystkich operatorów z całego dc ale ostatnio wskoczyli tam nieopowiedni ludzie flooderzy hub jest tylko dla reg

wszytkich wykopałem z tamtąd ale problem nr 2 niemogłem trzymać tego huba bo oni go atakowali kompa się wieszał . Miałem wtedy pande 2005 titanium z firewallem też 2005 titan .

Teraz kiedy zainstalowałem kasperkiego anti-hackerA bede miał takie same problemy ? jesli tak to jak się prezd tym ustrzec ?

dziekuje z góry

InsectZerO <>

Logi 2005-06-02 12:14:02 Your computer has been attacked from 202.99.177.209. Attack - Helkern. The attack has been successfully repulsed.

2005-06-02 12:34:20 Your computer has been attacked. Attack - DDoS (denied servicing). The attack has been successfully repulsed.

witam jak ktos ma pomysl to prosze o odpowiedz bo mam podobny problem

co wogole oznacza ten zapis wytluszczony

2006-04-14 19:50:32 Your computer has been attacked from 221.235.112.94. Attack - Helkern. The attack has been successfully repulsed.

Po pierwsze zmień soft na którym stoi hub na jakis inny Ynhub powinien dzialac dobrze .

I cos to malo mozliwe zeby nagle zaczeli cie atakowac jak o.

Prowadzilem Helios Polski hub od początku i nie było takich problemów a urzytkoników było od 4 do 12 tys

Masz win xp z sp2 ?