Dc++ nie pobiera listy hubów

Problem tkwi w tym że DC już od dłuższego czasu nie pobiera mi publicznej listy hubów(wyświetla się coś takiego-pobieranie nie powiodło się:połączenie zakończone http://www.hublist.org/PublicHubList.xml.bz2.)Wcześniej również tego nie robił ale po parokrotnym kliknięciu na odśwież jakoś udawało się a teraz nawet nie drgnie.W czym może być problem?Jeszcze dodam że łączy się z hubami które są zapisane w ulubionych tyle że nie ma tej wyżej wymienionej listy.

prawdopodobnie jesteś za firewalem albo go wyłączacz albo sie łącz na “Pasive”

To dziwne przez cały czas byłem na pasywnym i normalnie wszystko szło a teraz zmieniłem na aktywne no i pobrało bezproblemowo całą liste ale pojawił się kolejny problem nie mogę na aktywnym nic pobrać w statusie jest napisane że łączy… a po chwili zbyt długi czas oczekiwania na połączenie…

Złączono Posta : 07.05.2006 (Nie) 21:58

Jest ok!Wyłączyłem zapore i tym samym wznowiło się pobieranie no ale to teraz trochę bez sęsu jak ją ustawić by dopuszczała dc?korzystam z pakietu bitdefendera.

No to wejdź w ustawienia Zapory w Bitdefender i zezwól dc na łączenie się :slight_smile:

Ok pobiera przy włączonej zaporze zobaczymy z jakim skutkiem.Wielkie dzięki za pomoc.

Czasami lista nie jest pobierana ponieważ dzieje się coś z serverem na którym listy są przechowywane. Dzieje sie to częsssssto :slight_smile: