Dc++ nie pobiera listy hubów


(Darek Bs84) #1

Problem tkwi w tym że DC już od dłuższego czasu nie pobiera mi publicznej listy hubów(wyświetla się coś takiego-pobieranie nie powiodło się:połączenie zakończone http://www.hublist.org/PublicHubList.xml.bz2.)Wcześniej również tego nie robił ale po parokrotnym kliknięciu na odśwież jakoś udawało się a teraz nawet nie drgnie.W czym może być problem?Jeszcze dodam że łączy się z hubami które są zapisane w ulubionych tyle że nie ma tej wyżej wymienionej listy.


(M a x) #2

prawdopodobnie jesteś za firewalem albo go wyłączacz albo sie łącz na "Pasive"


(Darek Bs84) #3

To dziwne przez cały czas byłem na pasywnym i normalnie wszystko szło a teraz zmieniłem na aktywne no i pobrało bezproblemowo całą liste ale pojawił się kolejny problem nie mogę na aktywnym nic pobrać w statusie jest napisane że łączy... a po chwili zbyt długi czas oczekiwania na połączenie...

Złączono Posta : 07.05.2006 (Nie) 21:58

Jest ok!Wyłączyłem zapore i tym samym wznowiło się pobieranie no ale to teraz trochę bez sęsu jak ją ustawić by dopuszczała dc?korzystam z pakietu bitdefendera.


(Myszonus) #4

No to wejdź w ustawienia Zapory w Bitdefender i zezwól dc na łączenie się :slight_smile:


(Darek Bs84) #5

Ok pobiera przy włączonej zaporze zobaczymy z jakim skutkiem.Wielkie dzięki za pomoc.


(Toretto181187) #6

Czasami lista nie jest pobierana ponieważ dzieje się coś z serverem na którym listy są przechowywane. Dzieje sie to częsssssto :slight_smile: