DC++ [pilnie potrzebna pomoc]

Mam takie “drobne” pytanie … może zabrzmi banalnie ale trudno. Jak można w pełni korzystać z DC++ ??? Chodzi mi o ściąganie plików bo … jak wpisuję w rubryczkę “szukaj” to ani rusz nie chce nic znaleźć :/. Już nawet udostępniłam ponad 2 GB bo myślałam że to działa na zasadzie “coś za coś” … ale jak widzę to nie pomogło … więc … grzecznie proszę o wskazówki :slight_smile: [już widzę jak posypią się gromy “głupia blondynka”, heh] … a więc proszę … apeluję … i robię “piękne oczy”, heh :slight_smile: z góry dziękuję za sensowne wypowiedzi … aha … jeszcze jedno … proszę “pisać po ludzku” bez komputerowych dziwactw … bo ja nie robot, przykro mi

A ja się tak głupio zapytam:

A połączyłaś się z jakimś hubem ?? :slight_smile:

No to poszukaj wielu hubów na http://www.hubdc.org , podłącz się do kilku.

Sprawdź w konfiguracji DC++, jak masz ustawione: Czy Active czy Passive? I do tego pytanie, kto jest dostawcą internetu u Ciebie.

I nie wpisuj skomplikowanych fraz do wyszukiwarki, najlepiej wpisywać tylko część.

Update

Nie pleć głupot. Każdy hub ma inne zasady

Hmmmmm … hmmmmmmmmmmm … hmmm … ja tutaj się zaraz kompletnie zbłaźnię … ale … hm … jak ? :oops: … tylko nie wrzeszczeć na mnie i nie wyzywać od głupich [a może to prawda, heh]

Post krasnalka , jako wprowadzający w błąd, leci w zaświaty.

Wiele hubów wogóle nie ma limitu udostępnionych danych.

To kto z Was zna tutaj się “na rzeczy” … bo wiecie, mnie w tej chwili można wszystko wmówić … zielono mi … zielono … a więc są ograniczenia czy ich nie ma ?

Zajrzyj TUTAJ do FAQ.

Poza tym, jeśli masz adres hub’a, kopiujesz go, i w DC++ wchodzisz w Plik -> Quick Connect i wpisujesz adres.

Ślicznie dziękuję :slight_smile: Jednak opłacało się przejść przez procedurę instalacyjną [która o dziwo mnie nie przerosła pod względem technicznym , heh] … jeszcze raz dziękuję za pomoc

Cze mam pytanko. Mam bardzo slaby transfer z DC++ czy mozna to jakos zwiekszyc.