DC++ problem

Gdy udostępniam jakiekolwiek pliki, to po ponownym uruchomieniu programu pokazuje mi się:

ass7qj.png

A w plikach udost.:

as9hu.png

Co się dzieje? :?

Większość hubów dc nie toleruje udostępniania katalogów windows czy files , poza tym musisz mieć udostępnione co najmniej 1GB ale to i tak mało bo takich hubów z którymi bedziesz mógł sie łaczyć jest mało czym więcej GB udostępnisz tym na więcej hubów bedziesz mógł wejść , pozatym zwiększ liczbe slotów min 3 , może sciąg polską wersje np.DC+ 670

Udostepnianie folderów Windows nie jest za bardzo bezpieczne. Ale tak jak napisal Zbych1 Huby maja limity udostepnionych danych. W prawdzie sa huby gdzie nie musisz nic udostepniac ale nie polecam ich za bardzo.

No to właśnie mówię! :evil:

Udostępniam cały D:, zmieniam preferencje (z mycnick na Racek etc etc.), a po ponownym uruchomieniu wszystko się zmienia, na takie jak na obrazku.

I w tym jest problem, a nie w tym, że nie umiem go obsługiwać!

No to polecam re-instal i przeczysc rejestr a jak to nie pomoze zmien wersje DC++

Czym i jak…

Próbowałem, ale nie działa.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … e+rejestru

Witam, przetestwałem wszystko co było podawane w tym poście i z przykrością stwierdzam, że… Nie działa. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Thank You from above.