Dc++

Zainstalowałem DC++ i wszystko jest ok gdyby nie fakt że nic mi niemoże znaleść.Obojętnie czego bym nie szukał to nic niemoże znaleść.Zna może ktoś tego powód?Może źle go skonfigurowałem?Zna może ktoś stronkę z opisem konfiguracji tego programu?

bo tam nic niema hehe

smieci wiekszosci zaczynaja dawac ludziska

ot to Torrent Rulezz>>> :smiley: :smiley:

z DC+ tylko korzystam z Huba postawionego przez firme kablowa

u nas w miescie i mam tam maX transfer i wymianka plikow miedzy ludzmi z tej sieci

krag zamkniety i bardzo dobrze jakies zasady sa chociarz

Podaj wiecej szczegolow?

Jestes ustawiony pasywnie czy aktywnie, ile udostepniasz?

jaka masz liste habow?

Jestem ustawiony pasywnie, mam udostępnione ok 22 GB, a lista habuw jest podstawowa.

nie wiem czy pomoze ale prosze

http://www.dcpp.one.pl/hublist_pl.php

Dziękówa za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie.Już wszystko jest ok, zaczęło mi nareszcie szukać i nawet niektóre rzeczy sobie pozciągałem ale prawie zawsze jak chce coś zciągnąć to mi wyskakuje “BRAK WOLNYCH SLOTÓW”!Co to oznacza ??

To oznacza, że użytkownik, od którego chcesz coś pobrać, jest akurat zajęty na maksa.

Jesli ktoś udostępni, np. 10 slotów, to może od niego pobierać jednocześnie 10 osób. Ta jedenasta czeka wtedy w kolejce, az ktoś się odepnie.

Możesz sprawdzić, czy ktoś ma wolne sloty. Jak wyskoczy ci okienko wyszukiwania z listą wyników, to po prawej stronie masz nick, typ, rozmiar, ścieżka i sloty. Jesli przy danym użytkowniku jest np. 0/6, tzn., że nie ma on wolnych slotów.

Możesz też ograniczyć listę wyszukiwania tylko do osób z wolnymi slotami. W okienku wyszukiwania zaznaczasz “Tylko użytkownicy z wolnymi slotami” i wtedy pokaże ci tylko tych, którzy akurat są wolni. Oczywiście wyników będzie mniej (albo nawet wcale, jeśli szukasz czegoś żadkiego).