Dc++

(Karol 1986) #1

Zainstalowałem DC++ i wszystko jest ok gdyby nie fakt że nic mi niemoże znaleść.Obojętnie czego bym nie szukał to nic niemoże znaleść.Zna może ktoś tego powód?Może źle go skonfigurowałem?Zna może ktoś stronkę z opisem konfiguracji tego programu?

(Xiao19) #2

bo tam nic niema hehe

smieci wiekszosci zaczynaja dawac ludziska

ot to Torrent Rulezz>>> :smiley: :smiley:

z DC+ tylko korzystam z Huba postawionego przez firme kablowa

u nas w miescie i mam tam maX transfer i wymianka plikow miedzy ludzmi z tej sieci

krag zamkniety i bardzo dobrze jakies zasady sa chociarz

(Tom) #3

Podaj wiecej szczegolow?

Jestes ustawiony pasywnie czy aktywnie, ile udostepniasz?

jaka masz liste habow?

(Karol 1986) #4

Jestem ustawiony pasywnie, mam udostępnione ok 22 GB, a lista habuw jest podstawowa.

(Tom) #5

nie wiem czy pomoze ale prosze

http://www.dcpp.one.pl/hublist_pl.php

(Karol 1986) #6

Dziękówa za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie.Już wszystko jest ok, zaczęło mi nareszcie szukać i nawet niektóre rzeczy sobie pozciągałem ale prawie zawsze jak chce coś zciągnąć to mi wyskakuje "BRAK WOLNYCH SLOTÓW"!Co to oznacza ??

(Magik) #7

To oznacza, że użytkownik, od którego chcesz coś pobrać, jest akurat zajęty na maksa.

Jesli ktoś udostępni, np. 10 slotów, to może od niego pobierać jednocześnie 10 osób. Ta jedenasta czeka wtedy w kolejce, az ktoś się odepnie.

Możesz sprawdzić, czy ktoś ma wolne sloty. Jak wyskoczy ci okienko wyszukiwania z listą wyników, to po prawej stronie masz nick, typ, rozmiar, ścieżka i sloty. Jesli przy danym użytkowniku jest np. 0/6, tzn., że nie ma on wolnych slotów.

Możesz też ograniczyć listę wyszukiwania tylko do osób z wolnymi slotami. W okienku wyszukiwania zaznaczasz "Tylko użytkownicy z wolnymi slotami" i wtedy pokaże ci tylko tych, którzy akurat są wolni. Oczywiście wyników będzie mniej (albo nawet wcale, jeśli szukasz czegoś żadkiego).