Dc++

  1. Ludzie, o co chodzi z tymi slotami w DC++ :?:

Ile userzy mają tych slotów :?: Czy to nie są czasem jakieś ograniczenia :?:

  1. Czy trzeba czekać do końca szukania. Bo qurcze czekam dość długo a to szukanie się nie kończy :smiley: Czy program pokazuje komunikat typu: “Szukanie zakończone” (pytam się bo jak znajdzie jakis plik to expresowo wyświetla go na liście, a gdy nie ma żadnych rezultatów to strasznie długo jest puste pole i trochę mnie to denerwuje i wyłączałam nie czakając na owy komunikat) :?:

  2. Na przykład jak zakończyłem pobieranie jednego dnia. To potem (czyt. nastepnego dnia) jak znaleźć danego użytkownika, od którego zasysałem jak będzie np na innym hubie niż wcześniej :?:

:mrgreen:

http://dc.tcz.pl/index.php?id=instalacja

prosze opis i instalacja

  1. Upload slots - Liczba osób, które mogą jednocześnie pobierać pliki z naszego komputera. UWAGA! Należy ustawić minimum 4 sloty.

Witam.

odp:

  1. sloty nie są żadnymi ograniczeniami.

Nie zgadzam się. Ilość otwartych slotów jest zależna od zasad huba do którego jesteśmy podłączeni.

  1. nie ma komunikatu typu Szukanie zakończone

  2. wydaje mi się, że nie ma opcji szukania userów. Możesz zastosować alternatywne szukanie [prawy przyciskiem myszy na dany plik i tam jest cośtypu szukaj alternatyw]

Pozdrawiam :slight_smile:

http://www.directconnect.kom.pl

ja tylko podalam tak jak jest na oficjalnej stronie pl [w konfiguracji]

chyba oni maja wieksze pojecie niz ty i ja niesadzisz kolego heheh

co do tych userow od ktorych juz sciagales To dodaj sobie go do

,Ulubieni userzy, Czy jakos tak i potem niemusisz szukac goscia tylko klikasz na niego i sciaga ci sie lista plikow

Pozdro

Kamcie_18 slot sam w sobie nie jest ograniczeniem. Jedyne co może być jakimś ograniczeniem to jest maxymalna lub minimalna ilość slotów określona w rulezach danego huba

Sorry za takie pytanie, ale gdzie dodaje się uzywkownika do “ulubionych” :?: :mrgreen:

Saviola klikasz prawym przyciskiem myszy na użytkownika i tam masz opcje dodaj do ulubionych (add to favorites) :slight_smile:

Dzięki, tego też się dowiedziałem odrobinkę wcześniej. Mam jednak jeszcze 2 pytanka:

:arrow: Co to jest TTH Root :?:

:arrow: Czy jeak od kogoś coś pobierałem, to czy mogę zastąpić to innym plikiem, który wyświetla się jak klikam “szukaj alternatywy”, lecz nie ściąga się jako ten docelowy plik tylko jako nowy… :smiley:

Co do pierwszego pytania to nie wiem :slight_smile:

A co do szukania alternatyw to zastąpi ci plik (tzn będzie ściągać dalej) jeśli oba pliki (stary i ten z alternatyw) maja ten sam rozmiar :slight_smile:

Właśnie nie, ponieważ gdy jest inny ten TTH Root to już nie chce nie pobierać :frowning:

W takim razie, jeśli nie chce szukać z alternatyw to poniżej jest szukanie po TTH. Może to coś pomoże :slight_smile:

Ja musze udostępnic minimum 10 slotów :slight_smile: