Dead Space 2 problem w 4 rozdziale

Witam i pozdrawiam w grze Dead Space 2 w rozdziale 4 w miejscu gdzie drzwi się otwierają i zamykają używam stazy,

wchodzę zbieram wszystko i zapisuję grę.

Podchodzę do włazu otwieram czołgam się w tunelu wentylacyjnym a na końcu nie ma wyjścia tylko pokazuje się kłódka ,jak się wrócę to też kłódka .reset wczytaj grę od nowa ale to samo.

Gdzie zrobiłem błąd może gra uszkodzona albo przeszkadza wgrane spolszczenie .

Gra się chyba nie wiesza bo się mogę czołgać ale skąd ta kłódka wie ktoś .

Czy trzeba powtórzyć cały rozdział.

Użyj bodajże C - pokazuje ci jak iść. Jc spróbuj od ostatniego check-pointa.

pipono ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie pamietam dokladnie o ktory moment Ci chodzi- po lewej trzeba bylo zamontazyc te “silniki”, a na wprost od wejscia jest przeszklona sciana ?

Swoja droga spolszczenie rowniez blokuje gre, pamietam ze mi blokowalo jazde winda (do nieba :wink: ), nie zatrzymywala sie bo niespolszczony dialog nie odpala. Proponuje je wywalic.

Drzwi się zamykają i otwierają trzeba je spowolnić wejść pozbierać (nowy kombinezon) wyjść tunelem tylko że nie mogę bo

pokazuje się kłódka

Dalej nie kojarze…Znajdz sobie ten moment na YT i obczaj co tam jest grane klik

Dzięki za próbę pomocy ale problem rozwiązałem wywaliłem spolszczenie i wgrałem od nowa i pomogło coś nie do końca

im to spolszczenie wyszło .

Mam do Ciebie pytanie wgrałem Half-Life 2 a działa to na koncie Steam ale aktywowałem tylko Half-Life 2 i dodatek

Epizode One i to działa ale jest jeszcze Epizoe Two oraz Portal i tego już nie mogę aktywować na Steamie .

Płyty są z serii The Orange Box CLASSICS .

Zrobić jak poprzednio wywalić wszystko i wgrać od nowa i czy się da

hej

Napisz na forum Steam’a.