Dead Space 3 opinie ;)

Witam

Jak temacie , jest kilka opinii na innych forach ale na dp nie ma :slight_smile: , moja ocena gry 10/10 , mroczna i wspaniała , jedynka i dwójka zresztą też , może macie jakieś obiekcje czy tez spostrzeżenia ?

Poprawione zawsze mam z tym problemy , często zmieniam komputery i domyślnie w żadnym nie ma polskiej klawiatury programisty itd. ale jest ok

pete1 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Moim zdaniem również grze niczego nie brakuje.

Jako jedyna z całej trylogii sprawiła że z przyjemnością przeszedłem ją całą.

Jako zwieńczenie trylogii - dobrze się grało, choć z tym “mrokiem” to troszkę przesadziłeś :slight_smile: Część 1 była straszna, mroczna i wnosiła niezły potencjał. Część 2 postawiona była głównie na eksplorację a uczucie strachu zanikało z każdą misją - oczywiście wyskakujący wrogowie potrafili nagle nastraszyć, ale to nie to samo co w części poprzedniej :wink: Natomiast tytułową część 3 nie nazwałbym horrorem, lecz bardzo dynamiczną grą z elementami strachu - Elementami - bo było ich stosunkowo za mało, a za dużo fal wrogów…

lordjahu , mam wrażenie, że tak samo bym to wszystko ujął. Dead Space (1) najlepsza, klimatyczna, klaustrofobiczna, dużo jeszcze tych ochów i achów mógłbym napisać…Niestety 2 i 3 to dla mnie klasyczna równia pochyła w dół (tak nie należy robić serii) , coraz słabsza fabuła, im wyższy numerek tym mniej “martwej przestrzeni” a więcej typowej i oklepanej akcji.

Marna, próba wyciągnięcia pieniędzy z ludzi, nie dość że grafika jest leciwa, fabuła kompletnie słaba i wszech obecne uczucie konsolowości, zabiło tą grę, w dodatku śmieszne mikro płatności… wielkie rozczarowanie i strata 140 zł…