Dead space - auto. zmiana trudnosci? Ale ja nie chce!

Witam,

Mam problem ,a mianowicie kupilem gre dead sapce, ahh zadowolony ze [przejde na trudnym i bede mial satysfakcje./ Zaczynam gre na trudnym, savuje kilka razy, gralem godzinke, i nagle savujac nastepny save, patrze, i pol save’ow od poczatku do polowy mam trudny ( jak chcialem ) a reszta od polowy do teraz mam na srednim poziomie :confused: I NIGDZIE w opocjach nie widze zmiany trudnosci :confused: probowalem nawet zaczac nowa gre na trundnym i wczytac save, ale dalej to samo… Mial ktos tak ? Naprawde prosze o pomoc !

Ja przeszedłem na średnim i wcale nie było łatwo w dalszej części trochę się namęczyłem mino iż jestem, dobrym graczem myślę że to błąd w grze i nie patrzał bym na niego moge ci powiedzieć jeszcze że po przejściu gry odblokuje ci sie jeszcze trudniejszy poziom i klika bajerów. I będziesz mógł zagrać od nowa ze wszystkimi rzeczami z jakimi skoczyłeś gre ulepszenia etc. i w magazynie odblokuje się kilka nowych rzeczy i jak przejdziesz na tym poziomie gre to możesz mieć satysfakcje :smiley:

Oo, to git ! Od niuedawna nie gram 4fun jak zawseze nasrednim, spacerk, tylko wszystko na najtrudniejszym. No to ok :stuck_out_tongue: Jesli nie przejde na najtrudniejszym calej gry - jestem c**a :stuck_out_tongue: Jak przejde t osie pochwale ;d dzieki za info