Deamon tools nie działa, Alcohol 52% nie instaluje się

Witam. Gdy uruchomiłem program Alcohol 52%, pojawił się błąd, który mówił o tym, że niemożna załadować sterowników odpowiedzialnych za wirtualne napędy. Pomyślałem, że błąd ten spowodowany jest wyłączeniem montowanie obrazów przy starcie systemu, włączyłem więc tą usługę, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Odinstalowałem więc program, uruchomiłem ponownie system, CCleanerem wyczyściłem rejestr, pousuwałem wszystkie pozostałości po programie i spróbowałem zainstalować go ponownie. Jednak podczas instalacji, zaraz po zaakceptowaniu licencji pojawia się błąd o treści

Postanowiłem więc użyć do celu montowania obrazu płyty programu Deamon tools, który przywitał mnie błędem o treści

Ok, pierwszy wymóg spełniam, drugi też (SPTD 1.69), a trzeci… i tu padło podejrzenie na podkręcony procesor, ponieważ tak jak pisałem w jednym ze swoich tematów, muszę wybierać tryb uruchomienia systemu i w opcjach do wyboru jest pozycja “Tryb debugowania”, ale to dziwne, bo przecież wybieram “Uruchom system Windows normalnie”. Ok, przywróciłem procesor do normalnego stanu, ale nadal nic.

Jak więc zainstalować Alcohol 52%, uruchomić Deamon Tools i wyłączyć debugger?

PS. Jedynym, co zrobiłem w systemie przed uruchomieniem wyżej wymienionych programów było:

-zmiana antywirusa z Avasta na Avirę

-zainstalowanie ZoneAlarm

-zainstalowanie aktualizacji systemu

Posprawdzaj Avirę i ZoneAlarma czy one nie blokują tych instalatorów.

Co do uruchamiania wirtualnych napędów to jest jeszcze Virtual Clone Drive od producenta CloneCD, sprawdź czy uda ci się go zainstalować czy on też będzie wywalać jakieś errory.

Alcohol 52% udało mi się właśnie zainstalować po usunięciu SPTD, ale nie chce on tworzyć wirtualnych napędów, wywala błąd:

A Deamon Tools wciąż to samo.

Oczywiście wyłączenie Aviry i ZoneAlarm nic nie daje.

Jaką wersie Deamon Tools masz Pro czy zwykła?Sproboj pobrać instalke do Deamona z innej strony i jeszcze raz zainstalować . Przed instalacją Usuń Alcohola, i wyczyść kompa cclaenerem i zainstaluj Deamona.

Posiadam Daemon Tools Lite, pobierałem go ze strony producenta. Co do Alcohol 52%, to wspominałem już o tym, że czyściłem cały system z pozostałości po nim.