Debian w bazie systemów?

W bazie systemów brakuje debiana. Jest to bardzo popularny linux więć czemu go nie ma??

A czy Debian nie jest czym innym jak kolejną dystrybucją Linuxa ??

Jaką kolejna?!

Debian jest główną dystrybucją i jedną z najstarszych i powinien się znaleźć na stronie.

Jestem też ciekaw, dlaczego nie ma tam komercyjnego SUSE oraz Red Hat. Pewnie dlatego, że DP promują rozwiązania od MS - oczywiście serwerowe wersje Win są na stronie…

A czy na portalu są osobne działy dla każdej edycji Windowsa ??

Może trochę zdrowego rozsądku ??

Ten spis jest bardzo ubogi, a systemy to podstawowe programy które używamy na kompach :smiley:

Redakcja, powinna go rozwinąć, dodając opisy i porządne screeny, może nawet filmiki,

z drugiej strony kto ściąga systemy z Pingwinem z db? Jak od tego jest torrent lub mirrory o wiele szybsze :smiley: Z całym szacunkiem dla serwerów db :smiley:

Ale obecność tylu Windowsów dziwi bo i tak chyba ich nikt nie pobiera więcej zachodu z instalacją triala niż korzyśći :D, za to Linuxy każdy by z chęcią popróbował :smiley: szczególnie początkujący.

A w ogóle kto mówi, że na mają powstać oddzielne działy dla dystrybucji? Ja cały czas mówiłem o podstronie ‘systemy’ Dlaczego w kategorii Windows są spisane praktycznie wszystkie wersje a w kategorii Linux brakuje tamtych ważnych dystrybucji oraz Ubuntu LTS…

Dlatego by ten dział nie wyglądał jak ten od mac’a. Działy powstają gdy są potrzebne. Tutaj nie ma takiej ilości użytkowników linuxa by to miało sens. Pomyśl o tym, że dział linuxa istnieje od początku forum. A dział windows7 od wprowadzenia bety. Mimo, iż dział linuxa jest kilka razy starszy windows7 za niedługo go przegoni.

Ogólnie użytkownicy linuxa siedzą na forach poświęconych ich dystrybucji, dlatego też nie ma sensu zakładać nowego działu.

drobok , koledze nie chodzi o dział na forum a o podstrone Vortalu :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Systemy,Linux.html

Heh, że ja tam nigdy nie zajrzałem. Ogólnie można by je tam dopisać, co to komu szkodzi ;]

Oj nie tylko Linuksa :slight_smile: Chociaż mało kto używa go z innym jądrem.