Debugger wykryl blad atapi.sys, jak sie go pozbyc?

Witam, problem polega na tym ze komputer mi sie restartuje podczas grania w cod4, wczesniej przed formatem mialem to samo i myslalem ze pomoze gdyz chodzil juz ten system rok ; ) wczesniej mi wywalalo bluescreena z ati2dvag ale zupdateowalem directa i teraz tylko sie restartuje. Sciagnalem windows debugger i mi wywalilo blad atapi.sys z ktorym nie wiem co zrobic bo wiekszosc bledow o to jest podczas instalacji SP2 na google… posiadam windows xp home, sp3 i wszystkie aktualizacje, teraz kompa skanuje HD TUNE i moze tu mi pokaze jakis blad… a moze ktos z Was wie jak na to poradzic? ogolnie komp moze chodzic 6godzin i nic sie nie dzieje tylko podczas grania w cod4… grajac w cs’a jest dobrze lecz a na innych tytulach nie sprawdzalem bo niestety nie mam jak. Licze na Wasza pomoc ; )

MefistoFX , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

atapi.sys to sterownik CD lub DVD masz coś z napędami nie mogą coś z czytać z płyty,lub lużne wtyki od zasilania albo taśmy.

ale co to moze byc z tym zwiazanego skoro w napedzie nic nie ma? ;/

Odinstaluj wszelkie emulatory napędów, ukatualnij sterownik od chipsetu i ASPI (punkt 3d): Zniknięcie napędu, problemy z nagrywaniem itp

Wykonaj dokładną (pełną) analizę plików DMP: Bluescreen (BSOD) - szukanie przyczyny powstawania

i podaj raporty.