Deficyt Call of duty modern warfare 2,czemu nie można kupić?

Witam serdecznie, mam pytanie, czym jest spowodowany brak,deficyt gry Call of Duty Modern Warfare 2 na pólkach sklepowych takich sklepów jak empik, media markt, komputronik czy nawet na allegro itp…, czym to jest spowodowane, ponieważ mam zamiar zakupić tą cześć gry, a nigdzie jej nie mogę dostać, zna ktoś przyczynę? Dzisiaj pytałem się w sklepie czemu brakuje tej gry to usłyszałem od sprzedawcy informacje, że Black Ops wyparł/wygryzł, swoją poprzedniczkę, akurat to jest guzik prawda bo co jedno ma do drugiego bo w przeciwieństwie do MW2 to na półkach sklepowych w/w sklepów jest pełno egzemplarzy Black Ops i Modern Warfare. A gdyby prawdą było to co ekspedient mówi to Modern Warfare też nie powinno być w sklepach. Wczoraj byłem w empiku i mieli tylko jeden egzemplarz i to za 140zł, z czego pamiętam jak kolega kupował to w coś po premierze, czy w dniu premiery gra kosztowało 120zł, także może mi ktoś tą zależność wytłumaczyć, co jest grane?

Lista sklepów w których jest COD MW2 :stuck_out_tongue:

W Euro AGD RTV podobno w CH Bielawy jest - na stronie Euro AGD RTV możesz to wyczytać :wink:

http://www.ceneo.pl/3437095

No faktycznie. Nie ma tej gry na 3kropkach. Być może szykuje się obniżka ceny.

Jak to szykuję się obniżka, to ta gra już wgl nie będzie dystrybuowana nigdzie, nigdzie jej nie będzie można dostać?

a czy kupno z tej aukcji gry, jest legalne w 100%?

http://allegro.pl/call-of-duty-modern-w … 60182.html

nie niesie za sobą to jakiś ograniczeń lokalnych itp…? nie wyłączą mi konta za to, że grę aktywowałem z tego źrodła dystrybucji? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź !!

:slight_smile:

No pytam się czy to jest legalne, bo ja posiadam kartę od konkurencji tj. nvidia i chce podłączyć do swojego konta, które już mam od 2007 i bym się wkurzył jakby mi WYŁĄCZYLI TO KONTO MEGA -delikatnie mówiąc. No ostatnio z gift steam dostałem Operation Flashpoint gra słaba, a dzięki Eru za poradę, gra z steama kosztuje 60 funtów to około 220 zł na polskie i to bez płyty także też słaby interes. :lol:

Czyli nie pozostaje nic innego jak kupić wersje pudełkową ze sklepu, któej nigdzie nie można dostać, w lutym w jednym sklepie słyszałem, że będzie teraz dostawa, zobaczymy na razie pogram sobie w MW1, czyli nie kupuje tego kodu, nie chce aby mi konto za 300zł wyłączyli. :oops:

Boże w Euro RTV AGD masz w Toruniu (z tego co widzę stamtąd jesteś) za 119 zł - przecież podawałem wyżej… Tak przy okazji nie 60 Funtów a 60 Euro (no chyba że waluty nie rozróżniasz)

No ale może nie dowidzisz to: http://www.euro.com.pl/gry-pc/activisio … from=ceneo

3FvKw.png