Defragmentator dysków w Viście - systemowy czy inny?

Co myślicie o defragmentatorze dysków w Viście? Waszym zdaniem jest wystarczająco dobry, czy może jednak używać czegoś alternatywnego? A jeśli tak, to jaki polecacie?

Tak, wbudowany defragmentator jest wystarczająco odpowiedni, ale to też kwestia gustu.

Chcesz to używasz wbudowanego w system programu, nie chcesz to instalujesz alternatywe, ten temat to jak przegladarki internetowe, każdy będzie zachwalał tego czego używa :mrgreen:

aero no tak, ale chciałbym też poznać zdanie innych :slight_smile: Też używam systemowego, z tego co wiem to w Viście dyski są na bieżąco defragmentowane, a to zawsze jakiś krok naprzód w porównaniu z XP.

Mi nie pasuje brak jakiegokolwiek graficznego zobrazowania procesu defragmentacji.

IObit SmartDefrag Beta 2.1

To uzywam i jestem zadowolony. Pozdrawiam.

ps.

aha uzywam dlatego tego poniewaz dziwnym sposobem defragmentator sytemowy nigdy mi sie nie otworzyl…

Na vortalu można znależć bardzo fajny programik - “Auslogics Disk Defrag”. Bardzo dobry jest PerfectDisk v.8.0 (Build 58) oraz O&O Defrag V. 8.6. Stosuję je na zmianę, przy czym najlepszy jest PerfectDisk. Pozdrawiam.