Defragmentator systemu

No właśnie jak jest w miarę dobry ale taki który: nei isntaluje się jako usługa systemowa, nei przeszkadza mu że jest mało miejsca na dysku i może działać w trybie awaryjnym :?:

Nei kasujcie ankiety, tylko 3 dni…

Na przykład Diskeeper :wink:

Miałem ale płatny :frowning: I nei stety instaluej usługe systemowaą którą chce uruchamiać przy starcie systemu…

A zobacz na przyklad to lub to :roll:

Korzystałem zarówno z diskeeper lite jak i O&O defrag 2000 free i stwierdzam iż oba programy są bardzo dobre.

Obecnie siedze na tym drugim gdyż diskeeper miał pewne problemy ze swoją usługą więc wyleciał :mrgreen:

Używałem różnych. Najlepszy jest PerfectDisk.

A ja powiem tak Diskeeper lite, jest tylko plung-inem na systemowy defragmentator, i właśni dlatego przestałem go uzywać…uzywam tylko standartowego defragmentatora z WinXP i działa tak samo jak Diskeeper, tyle ze wolniej :} ale i tak defragmentacje powinno sie zapuszczać na noc, poniewaz wtedy komp nie jest używany, więc co mi zalezy czy bedzie się pół nocy defragmentował czy całą. A do zwykłego defragmentatora jeszcze Page Defrag do defgaru pliku wymiany (którego zreszta nie rusza, żaden zwykły deframentator) i komputer pracuje idealnie, więc czego chciec więcej. I nie trzeba sie bawic w zaden dodatkowy soft… ;]

Proszę o uzasadnianie propozycji

He, he, bo to prawie to samo.

http://support.microsoft.com/default.as … l%3B314848

potwierdzam,

O.K. na razie zainstalowałem ten Perfevt Disk… nei wiem czy dobrze ale to się zobaczy… Po tych 30 dniach całkiem mi zdechnie? Czy jesst może jakaś darmowa wersja? I czym się różni od płatnej?

Jest to wersja trial 30dni.

Nawet jakby dalej działał w co wątpię to akceptowałeś licensję przed instalacją.

Gdybyś ją przeczytał to byś wiedział że po upływie 30 dni musisz albo odinstalować program albo kupić pełną wersję.

O darmowej wersji nie słyszałem

a gdzie się podział Speed Disk z pakietu Norton SystemWorks???

Ble nei ma i nie będzie

No ludzie mam druga partycje 104 GB i już prawie 3 godziny mi defragmentuje… Co jest :?: Dopiero 85% zawsze to tak długo trwa :?:

Jeśli masz dużo danych na dysku i pojemny dysk to jak najbardziej.

3 godziny to jeszcze wcale nie jest tak dużo: czekaj cierpliwie do ukończenia.

Zależy od stopnia fragmentacji, im większy dysk tym dłużej, system plików też ma znaczenie, o wiele krócej trwa defragmentacja na systemie NTFS, dłużej zaś na FAT :slight_smile:

MAm NFFS ale w diskeeperze szybciej szło… ALe szybciej nie znaczy lepiej…

Nie ma czegoś takiego :o

Można zdefragmentować HDD, pamięć, dyskietkę ale nie system.

Chyba że myślisz o optymalizacji, ale to już zupełnie inna para kaloszy 8)

fiesta no ale w zasadzie każdy Wie o co chodzi :slight_smile:

Diskeeper jest najszybszym programem tego typu na rynku i dlatego.

Defragmentuje pliki również na bardzo wysokim poziomie.

Diskeeper = szybkość, jakość.

No a PerectDisc :?:

Dobra a czy te jego usługi muszą być cały czas uruchomione czy moge je sobie uruchamiać tylko wtedy chce będę chciał zdefragmentowac dysk :?:

I co jaki czas musze go defragmentować :?: