Deinstalacja daemon search

Jak pozbyć się/zdeinstalować deamon search który uruchamia się z IE8? Problem pojawił się po instalacji i deinstalacji Deamon tools lita.Zainstalowałem Revo uninstallera,jv 16 -po czym ponownie instalowałem deamon tools lite no i niestety nie rozwiązało to problemu…W IE8 w opcjach internetowych(ustawienia)usunąłem Deamona jako dostawcy wyszukiwania, wywaliłem ręcznie z program files cały katalog z deamonem i nic…może deinstalacja IE coś by przyniosła …

Klik

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

smart toolbar remover nie pomaga-niestety nie wyszukuje deamona. JNJN mógłbyś jaśniej opisać co mam konkretnie zrobić-krok po kroku niestety w sprawach komputerowych jestem laikiem…

jak sie cos instaluje to sie patrzy na to co sie instaluje , w trakcie instalacji mogles odhaczyc dane okienka i ten badziew by sie nie zainstalowal,ale w tym przypadku to w pewnym momencie jak pamiętam wybiera się ‘‘Decline’’ i to się nie instaluje.

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

juz po problemie…trzeba było zmienic w rejestrze HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page stronę startową-co ciekawe w IE przed ingerencją w rejestr była wpisana właściwa (jedna)strona startowa która najwyraźniej przez deamona została podmieniona na Secondary Start Pages

Ja także zainstalowałem daemon tools lite zbyt szybko i mam podobny problem sprawdzę wasze sugestie.Kiedyś miałem podobną sytuację z ASK search ,ale wtedy przywróciłem system z obrazu producenta i komputer był jak nowy ,trzeba przed tym utworzyć kopię pliów by ich nie stracić.