Deinstalacja direct 9.0c


(Mrozik2001) #1

Mam pytanko . Jak odinstalować direct9.0c bo chcialbym ponownie go zainstalowac bo sprawia mi duże problemy . Z góry dzięki .


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Cedar) #3

Jeśli masz system Windows XP, to nie wgrasz DX10 bo taka wersja dla tego systemu nie istnieje.


(bart86) #4

Sciagni po prostu instalator DX9 i go uruchom


(Leszek2204) #5

zależy jaki masz system ?


(Mrozik2001) #6

Mam system windows xp .


(JeyJey) #7

Nie da się


(djkamil09061991) #8

Sprawdz program directx happy uninstall


(Bogdan_G) #9

Jeśli masz problemy z directx 9c, to jest pytanie - jaki directx 9c zainstalowałeś? Być może nie ma problemu, gdy pobierałeś i instalowałeś directx 9c, bo najnowsza wersja directxa 9c, to z 2010 roku direct 9,29 Redistributable, czyli aktualizacja posiadająca biblioteki directxa 9c i trochę nowych bibliotek. Otwórz folder, choćby na pulpicie i do niego pobierz direct 9,29 Redistributable. Otwórz pobrane i potem znajdź i uruchom DXSETUP.exe. Instalator zsynchronizuje biblioteki i będziesz mieć. Aktualizacja podmieni i uruchomi nowe biblioteki. Po zakończeniu instalowania w systemie, folder z pobranym directxem można usunąć.

“Do pobrania udostępniona jest wersja niezależna, nie wymagająca połączenia z Internetem i pobierania dodatkowych komponentów”

http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html