Deinstalacja Patch'u FIFA 14

Witam i proszę o szybką pomoc :slight_smile:

 

 

Otóż posiadam FIFE 14.Z racji tego ,że patch który został wprowadzony skopał ją całkowicie, postanowiłem ją usunąć.Piekielne jest to,że z panelu sterowania ją usunąłem,ale został patch 1.2.Nie mogę go w żaden sposób usunąć.Gdy próbuje przez Panel Sterowania to wyskakuje’‘Nie masz wystarczających uprawnień do odinstalowania.Skontaktuj się z administratorem systemu’’ a gdy próbuje przez CCleaner to wyskakuje ‘‘Error:2-nie można odnalezc określonego pliku’’

 

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile: No chyba,że po prostu został wpis w panelu jak i w CC a patch jest dawno odinstalowany :stuck_out_tongue: Alei tak czekam na jakieś rady.

Rozumiem żę gra na Origin. Jesteś pewny że odpali się po odinstalowaniu patcha?

Interesuję mnie tylko i wyłącznie co z tym zrobić …

Origin automatycznie instaluje patche i nie wyłączysz tego.

To , to ,że siedzi mi ten patch w panelu nic nie znaczy ? Skoro odinstalowałem grę to go nie ma ? I został tylko wpis ? Mogę go normalnie usunąć ?

błąd prawdopodobnie polega na tym, że sam skopałeś sprawę. skoro patch ma własny instalator (jest widoczny jako osobny wpis na liście programów) to trzeba było najpierw odinstalować patch, potem grę. w tej kolejności. odinstalowując najpierw grę, teraz instalator patcha nie “widzi” plików gry więc nie ma co odinstalować - błąd z brakiem plików