Deinstalacja RocketDock

Zainstalowałem ten program ale podczas konfiguracji pousuwałem wszystkie ikony z paska na pulpit a one zniknęły a znimi pasek programy.Teraz na pulpicie niemam śladu po pasku zadań.Próbowałem otworzyć program klikając 2 razy na ikonę ale nic.Próbowałem tez odinstalować program ale wyświetla mi się komunikat że;

Deinstalator wykrył że RocketDock jest aktualnie uruchomiony.

Zamknij wszystkie okna tej aplikacji.

Bardzo proszę o pomoc w przywróceniu paska na pulpicie bądż usunięciu programu

Masz jeszcze RocketDock? Jeżeli tak to poszukaj w jego opcjach “auto-ukrywanie paska zadań” i odhacz tę opcję. Do deinstalacji RD użyj Revo uninstaller w trybie zaawansowanym, jeżeli podczas deinstalacji zostaniesz poproszony o restart, zignoruj to i zrób go dopiero jak usuniesz wszystko co znajdzie Revo. :wink:

Teoretycznie program RD jest usunięty gdyż nie ma go w Panelu Sterowania w Programach dousunięcia ale jest w Program Files i nie da się go usunąć , otworzyć , odinstalować a tym samym skonfigurować /autoukrywanie paska zadań/

Przy próbie usunięcia mam komunikat;

Zamknij wszystkie programy które mogą używać tego pliku

Pobierz raz jeszcze instalkę RD, uruchom ją, może będzie dostępna opcja napraw bieżącą instalację lub normalnie się zainstaluje, sprawdź opcje, o której wspomniałem i po tym odinstaluj RD przy pomocy programu, który linkowałem, ewentualnie wejdź w panel sterowania, znajdź ustawienia menu start i paska zadań, zobacz tam czy nie jest aktywna opcja “auto-ukrywanie paska zadań”, jednak jestem przekonany że chodzi o opcje RD.

Pobrałem jeszcze raz RD ale niechce się zainstalować gdyż twierdzi że ;

Instalator wykrył że program jest aktualnie uruchomiony. Zamknij wszystkie okna…

W Menu Paska Zadań - Autoukrywanie paska zadań jest wyłączone

Wejdź w tryb awaryjny F8 podczas rozruchu, usuń wszystkie wpisy w program files z RD, użyj skrótu klawiszowego Logo Windows R w oknie uruchom, które się pojawi wpisz regedit, jak otworzy się okno rejestru użyj “Ctrl F” wpisz RocketDock i usuń wszystkie wpisy jakie zostaną znalezione, przed wszystkim zrób punk przywracania systemu, zrestartuj po wszystkim system i zobacz co się dzieje, czy pasek zadań wrócił. Daj znać co i jak, jak nie pomoże to będziemy myśleć dalej.

Przepraszam że się nie odzywałem ale musiałem wyjść.

Po powrocie włączyłem komputer i spróbowałem usunąć program jeszcze raz i o dziwo wszystko usunęło się normalnie.

Dziwne jest to bo po deinstalacji RD restartowałem komputer dwa razy.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Jesteśćie Wielcy !!