Deinstalacja

Chciałem odinstalwoac program i zawiesił mi się komp x_X

no i patrze w panelu sterowania że progrma jest usunięty, wchodze do program files żeby wywalićfolder a tu zonk, odmowa dostepu, wyłaczłem z usług wszystko co było do programu a tu dalej sienie da czym to usunąć ?

patrzyłeś w trybie awaryjnym ? :?

A jaki to program jesli łaska???

detektyw próbowałem

Bitdefender 9 standart

to zainstaluj jeszcze raz go w tym samym katalogu i zrób odinstaluj w panelu sterowania 8)

Pyra a czy przed odinstalowaniem wyłączyłeś BitDefendera :?: :?:

Wejdź w uruchom --> msconfig --> uruchamianie --> i wyłącz z autostartu ten program.

Uruchom kompa ponownie i możesz już usunąć katalog 8)

mozna tez posluzyc sie programem unlocker… kilka razy pomogl mi wywalic niepotrzebne pliki i foldery, zablokowane niewiadomo gdzie.

http://ccollomb.free.fr/unlocker/

Program jest spoko, tyle że jak by się chciało do każdej “czynności” instalować program to komputer sie “zapycha”.

Jeżeli jest możliwość “ręcznego” rozwiązania problemu, to lepiej robić to samemu. :wink:

dlatego naisalem mozna… to jedna z kilku propozycji… wiec EOT z mojej strony, bo widze, ze znowu zaczyna sie jakies dziwne czepialstwo.

nie czepialstwo tylko wymiana spostrzeżeń i uwag

  • ale widzę, że ostatnio irytują cie posty i uwagi wszystkich, jeśli coś “zarzucają” twoim :confused:

z mojej strony równiez EOT

Sorki…

Nie czepiam się tylko jakoś “przeoczyłem” słowo można :oops:

Pozdro…

czy to nie bedzie jednoznaczne z tym jak zamknie proces ALT+CTRL+DELETE

nie… to co on proponuje jest wylaczeniem przy starcie systemu… program nie ruchomi sie przy ponownym uruchomieniu. a ty po otwarciu wylaczysz w menedzerze zadan proces, ktory jest obecnie otwarty (jezeli jest w autostarcie ponownie sie uruchomi po ponownym uruchomieniu systemu)… poza tym okno menedzera mozna szybciej uruchomic… ctrl + shift + esc.

mozesz sprawdzić czy tak pojdzie napisanie pliku BAT

Otwórz notatnik i:

@echo off 

del "C:\Program files\nazwa_folderu"

i zapisać go z rozszezeniem bat

Można również dodać go do autostartu

hmm…

trochę kama nie wiem o czym mówisz ;/

wyłączyłem z procesów, wyłączyłem usługi i nic

zainstaluje jeszcze raz i zobaczę

update

ee to samo, spróbuje teraz z tym programem :d