Deinstalator programu Panda Antivirus+firevall 2008

Czy posiada ktoś deinstalator programu Panda Antivirus+firevall 2008,bo przypadkowo usunąłem.

no jasne już wysyłam mail’em =D>

usuń pliki z dysku, wyłącz usługi ew. jakieś wpisy w rejestrze :wink:

jak ty mogłeś usunąć plik do usuwania #-o

Podstawowe pytanie: sprawdzałeś w koszu ??

Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie, jak spróbujesz zainstalować jeszcze raz ten program, lub użyj przywracania systemu (start => wszystkie programy => akcesoria => narzędzia systemowe => przywracanie systemu => przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu i wybierasz dzień, w którym było wszystko ok)

Jak to nie pomoże wejdź w start => panel sterowania => dodaj lub usuń programy i spróbuj usunąć tak.

Jeżeli nie pomoże to spróbuj programem Revo Uninstaller.

Tak, bardzo mądre :?

Antywirus razem z firewallem, ingerują w system. Wykonanie takiej “porady” jaką napisałeś, spowoduje tylko, że mogą pojawiać się błędy, w centrum zabezpieczeń będzie widnieć, że panda nadal działa (co oczywiście idzie naprawić). Co z tego że usunie folder, w którym zainstalował ten program, jak każdy antywirus, firewall itd. ingeruje w system, przez co wykonanie takiej operacji spowoduje wyświetlanie się błędów. Nawet przeczyszczenie rejestru może nie pomóc.

Jak nie wiesz co pisać to radzę się powstrzymywać, chyba że usunąłeś tak już jakiegoś antywirusa i się nic złego nie działo, to po prostu będę bardzo zdziwiony, bo ja raz tak zrobiłem i stało się to co napisałem wcześniej.

tak usunąłem i nic się nie działo =D>

przeczyszczenie rejestru wystarczyło

reszta to usługi :wink: