Dekoder DTS a jakość odsłuchu w logitech g51

Witam,

Mam pytanie dotyczące dekodera DTS w logitech g51. Co on właściwie daje i czy na prawde jest REALNA różnica jakości miedzy g51 a g500 które nie mają takiego dekodera ? Oczywiście pomijam tutaj moc obydwu zestawów bo ona przemawia za zestawem g500 :slight_smile:

sprzętowy dekoder DTS 5+1, g51 jest wyższym modelem, z obu będziesz zadowolony.

Dzięki za szybką odpowiedź. Mi wlaściwie głosoniki w 50% służą do słuchania muzyki. Czyli mówisz że obecność dekodera w takim zestawie nie zwiększa jakośći ? No chyba że w filmach DVD zapewne :slight_smile:

jakośc będzie wyższa na g51 poza tym pewnie podłączysz je pod chociażby odtwarzacz dvd :stuck_out_tongue: czy konsolę…

Jeśli chodzi o muzykę to DTS nie wpłynie na odsłuch, ponieważ muzyka nie jest kodowana w tym systemie, filmów na DVD z DTS też jest niewiele, ale warto ten dekoder mieć. Mam go w swoich Z-5400 i jak odpalę T2 w DTS to kapcie spadają :wink:

radosny

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.