Dekoder DVB-T i internet

mam zamiar kupić sobie dekoder DVB-T (cyfrowa telewizja naziemna)do mego telewizora full HD i zauważyłem że jeden z droszych modeli na allegro ma wejście LAN! czyli znaczy to że po podłączeniu dekodera DVB-T do telewizora i do dekodera podłączenie kabra z internetu będę mógł chulać po internecie oglądać filmy na yotube na mym telewizorze ?

To ten model co pisałem o nim :

http://allegro.pl/tuner-ferguson-ariva- … 84045.html

2 minuty szukania (instrukcja obsługi w kilku językach): http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobie … 210-Combo/

w instrukcji jest tylko pokazane jak podłączyć odpowiednie kable też LAN tylko nie wiem czy jest on tylko do aktulizacji systemu czy do codzienego używania znacie się na tym ?

Powinno być: jeden z droższych wybrany z kategorii tańszych.

Ogólnie chodzi o to, że za dekoder posiadający funkcje Youtube itp. trzeba zapłacić + - około dwa razy więcej niż ten o którym piszesz.

Zresztą na stronie którą podał ci Cedar przejrzyj zawartość karty: Produkty i wszystko stanie się jasne :roll:

@patryk414 masz telewizor FullHD a jesteś pewny że nie masz wbudowanego dekodera DVB-T?

Jeśli masz wbudowany to kupienie zewnętrznego jest strata pieniędzy.

@patryk414 LAN jest do codziennego użytku, ale dekoder ma możliwość odtwarzania tylko radia internetowego (instrukcje uruchomienia -> podpunkt dot. media playera w instrukcji obsługi). Ogólnie posiadam (czy raczej moja rodzinka - sam TV nie oglądam) A 220 (podpięte zarówno DVB-T i DVB-S) i pomimo początkowego zagubienia w ilości opcji (pilot…) nie ma z nim większych problemów.

@mawro2 Niekoniecznie strata pieniędzy - tunery wbudowane w TV są różnej jakości i często mają problemy gdy sygnał jest słabszy…

@OgiX tak wiem, są tv i bez tunerów DVB-T, ale jeśli np. @patryk414 posiada taki wbudowany a o tym nie wie to lepiej sprawdzić jak z odbiorem a w razie problemów bądź braku dopiero wtedy dokupić zewnętrzny dekoder.

ewentualnie zainwestuj w platformę. w dekoderach enki masz i dvb-t i youtube’a. no pod warunkiem, że masz dostęp do sieci oczywiście. fajna opcja, jak już się przebrnie przez konfigurację.