Dekoder orange tv

Witajcie.

Mam nietypowa sprawę do was, ponieważ zakupiłem dekoder orange tv i jest on podłączony do jednego telewizora.

Chciałbym aby sygnał z tego dekodera był rozprowadzony na jeszcze 2 telewizory ale żeby na każdym tv były rożne kanały do oglądania czyli nie chciałbym takiej sytuacji ze na jednym oglądam np. Polsat a na reszcie leci to samo.

Czy znacie jakieś urządzenie żeby takie coś zrobić albo jakiś pomysł?

Niestety ale w sklepach nikt nie może udzielić mi takiej informacji, nawet nieoficjalnie ;/

Na jednym dekoderze jest to nie możliwe.

Jeśli w łatwy sposób chciałeś podzielić na kilka tv to tak daje tylko Cyfra+

Nie da się tego prosto zrobić, to jakbyś próbował do jednego odtwarzacza dvd podpiąć 2 tv i na każdym oglądać inną płytę dvd w tym samym czasie.

Niezbędne są do tego 2 dekodery (lub tv z wbudowanym dekoderem) i 2 abonamenty z 2 kartami klienckimi (lub aktywna usługa multiroom; można kombinować z 1 kartą i specjalnym splitterem kart klienckich ale nie z zawsze one działają).

Usługę multiroom oferują chyba wszyscy dostawcy tv cyfrowej (zarówno satelitarnej jak i kablowej) tylko niektórzy dają taką usługę za darmo a niektórzy za dodatkową opłatą.

Pod tym względem tv analogowa była lepsza bo mając wykupiony 1 abonament można było sobie rozdzielić sygnał na w zasadzie nieograniczoną ilość odbiorników.

Orange nie oferuje MultiRumu. Teraz dostanie czarna kartę, a zna gorzej jest niż z białą kombinować na własnym sprzęcie.