Dekoder polsatu i karta telewizyjna

Witam.Może ktoś z was wie jak podłączyc dekoder cyfrowego Polsatu(samsung) z kartą telewizyjną Winfast PVR3000 Deluxe.W dekoderze mam dwa wyjścia euro, oznaczone są AV1(tv) i AV2(ext).Nie wiem w które wejście w dekoderze powinien byc podłączony kabel i jakiego kabla powinienem użyc.Do karty dołączony jest kabel,(nie wiem jak on się fachowo nazywa) taki który się rozchodzi na 3 typu chinch i 3 chyba do podłączenia sprzętu typu kamera czy dvd.Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Wypowiedź bombki z TEJ strony (na samym dole):

“ja ostatnio podlaczylem cyfrowy polsat z laptopem i dzialalo pieknie. potrzebowalem kabel z dwoch stron zakonczony 3 chinchami(1 video i 2 audio) oraz przejsciowke ktora z jednej strony miala euro a z drugiej wlasnie wejscie na te 3 chinche i svideo. euro podlaczylem do dekodera, kablem polaczylem dekoder z karta telewizyjna w laptopie i zadzialalo. w twoim przypadku mysle ze powinienes kupic przejsiowke wczesniej przeze mnie wspomniana oraz przejsciowke ktora wlozysz do tvout w karcie graficznej. polacz te 2 elementy kablem i to wszystko.”