Delikatny wyświetlacz w telefonie dotykowym?

Mam wrażenie że w moim telefonie osłona ekranu jest jakby zbyt blisko właściwego ekranu. Mam na myśli to, że po naciśnięciu ekranu wcale nie tak mocno, po bokach pojawiają się podobne cuda jak przy zwykłym wciśnięciu monitora LCD. Nie wiem, czy to taka uroda takich ekranów, czy powinienem się martwić? Może ktoś ma ten sam model, i mógłby sprawdzić. Jest to Alcatel Idol One Touch Mini. Najlepiej widać to na ciemnym tle, na przykład wchodząc w zegar lub kalkulator. Pozdrawiam :slight_smile:

Może za bardzo naciskasz na ten ekran. W ekranach pojemnościowych wystarczy lekko musnąć opuszkiem palca i zadziała

Przy lekkim dotyku też się tak dzieje, tylko nie w takim stopniu. Sprawdzałem na telefonach kolegów, nie ma takiego problemu, nawet przy mocniejszym nacisku. Może spróbuję dorwać w ręce ten sam model i sprawdzić inny egzemplarz…

Dziwne, aż tak się nie powinno dziać… Idol zresztą jest raczej dobrym telefonem. Koniecznie porównaj inny model jak masz możliwość i wtedy ew. gwarancja w ruch :wink: