Dell axim x50 opinie

Witam chciałbym kupić Dell axim x50,ale mam pare pytań.

-Ma on standardowo wm 2003 se,czy jest możlowość aktualizacji do nowszej 5.x lub 6.x ?? - jeśli tak to proszę o linki do romów,albo napisać na dole jak to zrobić Pliss!

-Jakie są wasze opinie o nim-polecacie go,chodzi mi o nowy sprzęt ??

-To jest ta aukcja i ten telefon :

http://allegro.pl/show_item.php?item=12 … s%C5%82any.

Dodane niedziela, 10 października 2010, 21:42

Widziałem na stronie dell-a aktualizacje do wm 5.0 czy to jest prawda ??

Na tej aukcji jest najprostsza wersja Axima Basic - tylko z bluetooth bez wifi, słaby procesor. Rozglądaj się prędzej za wersjami Advanced lub z opcją V. Szczerze jednak polecam poszukiwania wersji x51v - nie będzie to najtańszy zakup, ale na pewno lepszy od tego co masz w tym linku.

Zmiana systemu jest możliwa, ale na prawdę na te parametry WM2k3 jest najlepszym rozwiązaniem. WM 5 i 6 sprawią, że sprzęt nie będzie zdatny do używania. Aktualizacje Della są dostępne na ich stronie tylko musisz sprawdzić czy na pewno też do tego modelu - na pewno są do pozostałych.

Porównanie wydań wszystkich Aximów serii x50 znajdziesz tu -> http://pdadb.net/index.php?m=pdacompare … 31&id6=132 i nie dziw się, tego pda wyprodukowało HTC jeszcze za swoich dobrych lat. Po więcej informacje w temacie pda Della proponuje zajrzeć tu-> http://pdaclub.pl/forum/dell/

Podsumowując nie warto w tej cenie - już lepiej z zabytków kupić x30i lub polować na x51v

Sprzęt podobno prosto z magazynów producenta, a gwarancja tylko 2 miesiące. Coś tu śmierdzi.

Po prostu - leżaki magazynowe, ktoś czyścił magazyn, ktoś kupił i teraz wystawia jako świetna okazja. Nawet pierwsze zdjęcie z tej aukcji jest lipne, ale szczegółów to szukajcie sami :lol:

Ja osobiście miałem starszego brata X3 i powiem że byłem bardzo zadowolony…Napewno jest to solidne PDA…szkoda że Dell wycofał się z tego segementu rynku

ale dałeś mi linki do x50 V a ja potrzebuję do x50 romu.Dasz mi pełną instrukcję?Bardzo proszę.

Dodane poniedziałek, 11 października 2010, 18:35

Dobrze się zastanowiłem i kupuję x51 V-duża różnica między x50 V ??

x50 posiada 128mb rom i 64mb ram standardowo na WM2k3se

x51 posiada 256mb rom i 64mb ram standardowo na WM 5.0

w obu przypadkach v daje rozdzielczość VGA(640x480)

W dłuższym używaniu zwłaszcza na WM 6.x te 64mb ram są dość problematyczne, ale po przelutowaniu kości pamięci na 128mb, Axim nadal może konkurować z dzisiejszymi nowinkami z tego segmentu rynku. Z tego co się orientuje to w naszym kraju jest jedna firma zajmująca się operacją zmiany ramu. Proceder nie należy do tanich - ok. 200zl netto, ale naprawde warto zainwestować. Ja jeszcze przelutowałem na warunkach lekko promocyjnych, gdzie cena była niższa.