Dell E198WFP Wide czy LG L194WT czy LG 1953HR

Witam! Jak w temacie, poszukuje niedrogiego monitora do pracy i grania przy rozdzielczości 1400x900 i wybór padł na 3 wymienione w temacie. Pierwszy z nich kosztuje mnie 250zł pozostałe dwa 230zł. Więc cena nie ma znaczenia, chce wybrać ten najlepszy. Ostatnia propozycja posiada rozdzielczość 1280x1024, taki obraz będzie równie ostry i dobry jak przy rozdzielczośći 1440x900? Który z nich będzie najlepszy? Na papierze LG 1953HR ma chyba najlepsze parametry ale zastawia mnie czemu w takim razie jest tańszy od tego Della? Proszę o pilną pomoc, pozdrawiam! LG 1953HR LG 1953HR LG 1953H

Czy nie lepiej troche dopłacić i mieć nowe 22" fullHD z DVI za niewiele więcej np. http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=103_248&products_id=47882 ?

Kwestia tylko, że do grania w FHD potrzeba mocniejszej grafiki niż do niższych rozdziałek.

Nie lepiej gdyż sprzęt mi na to nie pozwala, zresztą budżet też nie bardzo. Modernizować sprzęt zamierzam pod koniec wakacji i wtedy też kupie porządny monitor FHD. Jednak tak czy siak potrzebuje któregoś z tematu żeby do tych wakacji dociągnąć (obecny monitor mi zdechł) a po zmianie monitora aktualny zakup wyląduje przy innym komputerze.

Napewno ten kwadratowy bym odrzucił w przedbiegach , któryś z tych panoramicznych , ja wziąłbym della , dla mnie jest to bardziej proffesjonalny wybór.Dell robi dobre monitory.Argumenty może takie sobie , ale używam delli od wielu lat i tylko ta marka mnie przekonuje jeśli chodzi o wydajność i niezawodność.

A dlaczego kwadratowy odpada? Ma niskie czasy reakcji i dobry kontrast.