Dell Inspiron 15R?

(Snap86) #1

W tym tygodniu mam zamiar kupić takiego laptopa

Dell Inspiron 15R:

Intel Core i3-370M (2.40 GHz, cache L2 3 MB )

320 GB SATA

3 GB (DDRAM3, 1333 MHz)

ATI Radeon HD 550v 1GB

matryca 15,6" LED HD, rozdzielczość 1366 x 768

To specyfikacja tak z ogólna, a chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał do czynienia z tym modelem, może sami taki posiadacie?, jak się sprawuje, czy są z nim jakieś problemy? dzięki za odpowiedź =D>

(Carlsbergxxx) #2

Mam bardzo podobny model. Różni się tylko wielkością dysku twardego (u mnie 500 GB) i ilością pamięci karty graficznej. Używam go od 10 miesięcy i nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów. Bateria nie jest zbytnio porywająca - trzyma jakieś 2,5 godziny. Jedyną wadą jak dla mnie jest bardzo czuły touchpad. Czasem lekkie muśnięcie może nieco namieszać gdy np. pracujesz z edytorem tekstu. Ale jeśli używasz myszki, to touchpad można wyłączyć i po problemie. Poza tym czasem denerwuje mnie to, że klawisze funkcyjne są połączone z tymi od głośności, kontrastu itp. Dodatkowo zwróć uwagę, że jedyną kontrolką jest ta od zasilania. Nawet nie widać czy pracuje dysk twardy. Chłodzenie laptopa jest dobre, wentylator rzadko się włącza i tylko na krótką chwilę. Windows 7 64 bit chodzi płynnie i stabilnie. Co do obudowy, to stwierdzam że błyszcząca powierzchnia w miejscach, gdzie trzyma się dłonie, to nie najlepszy pomysł. Non stop widać odciski dłoni i palców - jeśli ktoś jest estetą, może mu to przeszkadzać. Poza tym uważam, że ten laptop do dobry wybór. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

(Kilu2) #3

witam,

ja również planuję kupno Dell'a Inspirona 15R w normalnej wersji. Ciekawi mnie właśnie rodzaj podkładki pod nadgarstki czy jest ona matowa czy zrobiona na wysoki połysk. Nie jestem bynajmniej wielkim estetą ale nie lubię widocznych smug i odcisków palców. Mam prośbę o pokazanie kilku fotek z tego lapka jeżeli było by to możliwe:) Ja zastanawiam sie nad kupnem 15R alu lub 15 R w kolorze niebieskim. I moją decyzję w dużej mierze uzależniam właśnie od rodzaju tej podkładki. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Snap86 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Carlsbergxxx) #5

kilu: Tak jak napisałem, smugi są i to widoczne. Co do zdjęć, to pełno ich masz w internecie :wink: