Dell Inspiron 15R?

W tym tygodniu mam zamiar kupić takiego laptopa

Dell Inspiron 15R:

Intel Core i3-370M (2.40 GHz, cache L2 3 MB )

320 GB SATA

3 GB (DDRAM3, 1333 MHz)

ATI Radeon HD 550v 1GB

matryca 15,6" LED HD, rozdzielczość 1366 x 768

To specyfikacja tak z ogólna, a chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał do czynienia z tym modelem, może sami taki posiadacie?, jak się sprawuje, czy są z nim jakieś problemy? dzięki za odpowiedź =D>

Mam bardzo podobny model. Różni się tylko wielkością dysku twardego (u mnie 500 GB) i ilością pamięci karty graficznej. Używam go od 10 miesięcy i nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów. Bateria nie jest zbytnio porywająca - trzyma jakieś 2,5 godziny. Jedyną wadą jak dla mnie jest bardzo czuły touchpad. Czasem lekkie muśnięcie może nieco namieszać gdy np. pracujesz z edytorem tekstu. Ale jeśli używasz myszki, to touchpad można wyłączyć i po problemie. Poza tym czasem denerwuje mnie to, że klawisze funkcyjne są połączone z tymi od głośności, kontrastu itp. Dodatkowo zwróć uwagę, że jedyną kontrolką jest ta od zasilania. Nawet nie widać czy pracuje dysk twardy. Chłodzenie laptopa jest dobre, wentylator rzadko się włącza i tylko na krótką chwilę. Windows 7 64 bit chodzi płynnie i stabilnie. Co do obudowy, to stwierdzam że błyszcząca powierzchnia w miejscach, gdzie trzyma się dłonie, to nie najlepszy pomysł. Non stop widać odciski dłoni i palców - jeśli ktoś jest estetą, może mu to przeszkadzać. Poza tym uważam, że ten laptop do dobry wybór. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

witam,

ja również planuję kupno Dell’a Inspirona 15R w normalnej wersji. Ciekawi mnie właśnie rodzaj podkładki pod nadgarstki czy jest ona matowa czy zrobiona na wysoki połysk. Nie jestem bynajmniej wielkim estetą ale nie lubię widocznych smug i odcisków palców. Mam prośbę o pokazanie kilku fotek z tego lapka jeżeli było by to możliwe:) Ja zastanawiam sie nad kupnem 15R alu lub 15 R w kolorze niebieskim. I moją decyzję w dużej mierze uzależniam właśnie od rodzaju tej podkładki. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Snap86 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kilu: Tak jak napisałem, smugi są i to widoczne. Co do zdjęć, to pełno ich masz w internecie :wink: