Dell Latitude C510/C610: problem w doborze sterowników

Dobry Wieczór!

Bardzo prosze o poradę i pomoc w doborze sterwników do laptopa DELL Latitude-model PP01L-C510/C610. Zainstalowany system to XP Prof. Sp3. Do połączenia w sieci Wi-Fi ma być użyty modem TP-LINK TL-WN422G.

Zainstalowałem bez problemu system. W menedżerze urządzeń mam żółty wykrzyknik przy urządzeniu PCI-E. Odwiedziłem stronę DELL, zalogowałem się numerem TAG laptopa i pokazuje mi 82 pliki do pobrania: które są potrzebne to nie wiem, co mam pobrać nie wiem.

Dostęp do sieci poprzez połączenie kablowe z routerem działa bezproblemowo. Kiedy instaluję w/w modem, w żaden sposób nie mogę połączyć się z siecią i mam komunikat: brak sterownika USB 2.0 WLAN - urządzenie nie może prawidłowo działać.

Ze strony TP-LINK pobrałem najnowsze sterowniki do do modemu i zainstalowałem w opcji tylko sterownik - na stronie nie widzę sterownika do USB 2.0 WLAN.

Sytuacja wygląda tak: na kablu net chodzi bez problemu a przez w/w modem nie da rady i nawet nie wykrywa sieci bezprzewodowej, no i mam kominikat, że brak USB 2.0 WLAN.

Jak rozwiązać te problemy? Jakie pobrać sterowniki?

Za fachową pomoc z góry dziękuję.