Dell Optiplex 745 co robić ?

Witam posiadam dell optiplex 745 do odzyskiwania danych z plyt i dysków.Niestety uszkodził mi się włacznik i nie włącze go teraz.Czy można go jakos inaczej odpalić ? myślałem o zakupie nowej obudowy i znalazłem aukcje gdzie za 40zł +20zł dostawa jest obudowa do Dell optiplex 745 z płytą główną i chłodzeniem opłaca sie kupic ? z góry dzięki za odpowiedzi.Dodam,że częsci wszystkie są sprawne procesor itp.

Możesz zewrzeć piny na płycie głównej, które odpowiadają za włączanie komputera. Włącznik robi to samo.

można by otworzyć obudowę z przodu lub z boku i uciąć kabelki power i potem je złączać jak w kradzionym aucie xd

Dokupiona obudowa może nie pasować, ktoś tu opisywał niedawno perypetie związane ze składaniem takiego Della, raczej celuj w całego, one tanie są.

OK, ale nwm gdzie sa te piny a ta obudowa w niej jest juz wkrecona plyta I jak cost to bym przelozyl czesci

ZAWSZE płyty główne mają nazwy pinów power audio usb itp
#andrzeju tu jest wszystko opisane :

www.korepetycjenowysacz.edu.pl/podlaczenie-okablowania-komputera-do-plyty-glownej-czyli-podpinamy-piny-konfiguracyjne-panelu-przedniego/

No dobra ale to jest do typowych plyt a plyta dell jest niestandardowa,:wink:

Odepnij przewody od przycisku power w obudowie, a następnie zewrzyj je ze sobą, tak jak to robią złodzieje samochodów na filmach.

1 polubienie

Zdecydowałem o kupnie nowego HP dzięki wszystkim za propozycje temat do zamkniecia :slight_smile: