Dell OptiPlex 745 problem z BIOSem

Witam ostatnio dostałem kompa taki jaki w tytule. Sam komputer śmiga da się zainstalować normalnie system i wszystko jest normalnie z obrazem, ale jest problem z biosem bo jest po lewej stronie ekranu. Co możecie mi poradzić? Liczę na w na odpowiedzi z góry dziękuje.

Chyba mało kto domyśli się o co ci chodzi.

Dell ma taki specyficzny BIOS. tego nie zmienisz

To nie BIOS, a ustawienia monitora…

  1. Podłącz monitor do DVI.
  2. W przypadku monitora VGA uruchom funkcję auto-adjust z menu po wyświetleniu ekranu biosu.

Nie ma co kombinować. Menu BIOS Dell jest po lewej stronie. To nie wada tylko normalne menu bios w dell.

https://www.google.com/search?q=bios+optiplex+745&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk03q7dzACbcaMAKxEDsPq1BCkBLt1Q:1602267018263&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjRu9XjjajsAhVdAxAIHbjjA3gQ_AUoAXoECAYQAw&biw=1280&bih=854#imgrc=9nZi9dT7MvVzjM

Porada bez sensu i znajomości tematu. Optiplex 745 nie ma DVI w defaultowym zestawie.

Dokładnie

Potwierdzam.U mnie w domu stoi jeden taki model i BIOS jest po lewej stronie.

To jak coś jednak trzeba się pobawić z ustawieniami ekranu bo właśnie mam podłączonego tego kompa przez VGA i powinna być w ustawieniach monitora opcja automatycznego ustawienia rozdziałki.

Drogi Panie w Optiplex 745 i większości Dell menu bios jest po lewej stronie, nie ma co kombinować.

Zrób zdjęcie ekranu i wrzuć tutaj. Nieustająco intryguje mnie Twój “problem”.

to menu biosu jest po lewej a ja mialem po prostu cały bios przesuniety w lewo ze miałem go aby na połowie ekranu ale juz po sprawie

Napisz jak rozwiązałes problem proszę.

Po prostu zabawa z ustawieniami monitora.